«Війну всіх проти всіх» в Україні намагається розв’язати Росія — розвідка

Спецоперації спецслужб РФ спрямовані на створення додаткових конфліктів і українському суспільстві

Російські спецслужби проводять в Україні спеціальні операції, спрямовані на створення додаткових конфліктів, роз’єднання і поляризацію українського суспільства, підрив основ державності, пише глава Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк в своїй статті для ZN.UA.

«Ставка робиться на системну дискредитацію української національної ідеї та західного цивілізаційного вибору, демонстрацію« штучності української ідентичності та держави ». Москва активно маніпулює фактором тимчасово окупованих територій, намагаючись протиставити народ України і «київську владу», яка нібито зрадила передвиборні обіцянки по довгожданого миру в Донбасі », – зазначає автор.

«Політична мета РФ – дестабілізувати суспільно-політичне життя до такого рівня, щоб Кремль зміг підняти питання необхідності« гуманітарної допомоги »і перекрити кисень Україні« братніми »обіймами. Фактично мова йде про спроби розпалювання на території нашої держави «війни всіх проти всіх» і проведенні на цьому тлі політично-диверсійної і / або силової операції по зміні керівництва держави в середньостроковій перспективі », – додає глава СЗР.

Найчастіше своєрідними «фірмовими інструментами» стають провокації, використання агентури впливу, терор і політичні вбивства.

Читайте також: У проблемних регіонах протиріччя з Києвом можуть бути використані для дестабілізації — Садовий

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment