Віктор Копилець: «Нагорода від людей солодше рошенівських цукерок…»

Напередодні Нового року режисер, автор документально-публіцистичних відеофільмів  Віктор Копилець за номінацією  Жіночого руху «За вільну Україну» отримав медаль «За розбудову України».

В одному зі своїх фільмів – «Серце галичанки. Степанівна» – Віктор Копилець голосом за кадром сказав: «Колись після перемоги, яка неодмінно наступить хтось із мемуаристів докладно напише про янголів-охоронців, які стояли за спинами наших вояків – про військових медиків на передовій. Зараз про них згадують лише в скупих рядках повідомлень…»
До янголів-охоронців можна віднести усіх волонтерів – про них інші фільми нашого товариша і колеги Віктора Копильця.
Вітя, ти кажеш, що «колись якісь мемуаристи…», але ж набагато краще і головне – своєчасно зробив свої чудові фільми-мемуари саме ти!

vitya-kopilec

Віктор Копилець і Раїса Шматко після вручення нагороди
Тому до слів однієї з твоїх героїнь – Раїси Шматко, якими вона поділилася на ФБ напередодні Нового року, всі колеги з «Нашої версії» приєднуються обома руками:
«Є в мене дуже хороший друг – це Вітя Копилець. Нас познайомив ще Майдан. Віктор – дуже талановита людина та надійний друг. Всі ви бачили фільми «Україна жіночого роду-2017», «Раїса Шматко та її друзі», фільми про легендарну Степанівну та Світлану Бойко, про журналістку з Нідерландів – все то роботи саме нашого Віктора. В метро всі кияни і гості столиці бачать сіті-лайти видатних жінок України. Всі макети до них допомагав робити також Віктор Копилець.
І ось напередодні Нового року ми мали честь нагородити нашого Віктора за номінацією Жіночого руху «За вільну Україну» медаллю «За розбудову України». Тож вітаймо цю прекрасну людину з нагородою!»
Дякуючи усіх ФБ-друзів за привітання з цієї нагоди, Віктор написав: «Для мене це солодка нагорода вже тому, що не має жодного відношення до рошенівських цукерок… Це нагорода від людей, народна нагорода, а це найцінніше і найпочесніше».
Саме так, Вітя, ніякі херащенки і подібні їм провладці та дуполизи ніколи не отримають цієї нагороди від людей, які поруч з нашими вояками боронили Україну та спокій українців.
З повагою до тебе, Вікторе, та усіх твоїх Героїв
Колеги з НВ: В’ячеслав Ковтун, Дмитро Федоренко, Любов Дорофеєва, Олена Чепурна, Леонід Хомяков

Фільми Копильця:

«Раиса Шматко и ее друзья»

«Серце Галичанки»

«Нідерландка Еві і волонтери Дарниці»

«Українська пастораль Світлани Бойко»

Наша версія

Sharing is caring!

Send a Comment