Віталій Кличко – бридкий, цинічний лицемір!

Як ви думаєте, хто підписався під наведеними нижче приторно-компліментарними словами про голову Деснянської райдержадміністрації Києва корупціонера Ратнікова, який став дуже відомим після трагедії із закритим укриттям першого червня, й на якого Кличко намагається вже три тижні повісити 100% їхньої СПІЛЬНОЇ відповідальності?

«Ратніков Д.Г. зарекомендував себе кваліфікованим, вимогливим керівником з високими організаторськими здібностями, здатним розвʼязувати складні завдання. Відповідальний, ініціативний, комунікабельний. Вважаю, що професійні знання, досвід, організаторські здібності, особисті ділові якості Ратнікова Д.Г. відповідають посаді голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації».

Так от, це слова … САМОГО КЛИЧКА про його нібито «ворога» Ратнікова!

Вже три тижні Кличко нескінченно розповідає, що він нібито не має нічого спільного з головами київських РДА, що то «не його команда», що він ніяк на них не впливає, й що це вони у всьому винні, а він, бідненький міський голова столиці, «не має повноважень». За наслідками цих його балачок випускається маса джинси, й ці брехливі тезиси транслюються «з кожної праски». Вчора він видав ще одну порцію цієї брехні в своєму «гнівному відео», де вкотре розповідав, що лише голови районних адміністрацій відповідальні за укриття та закупки в них (хоча САМ делегував їм частину відповідних повноважень) та що вони є «вертикаллю центральної влади». (https://fb.watch/ljYCg-A7R-)

Кличко – бридкий, цинічний лицемір! Ти ж сам подавав документи на призначення більшості нинішніх голів РДА в Києві! Включно з сумновідомим Ратніковим! Ви зі «слугами» є однієї спільною командою по грабунку киян і саме ти зі своїм давнім другом і подільником-корупціонером Єрмаком узгоджував всі головні призначення в столичній владі! Ти не мав ніяких публічних питань до цих голів РДА до трагедії, бо ви всі разом спокійно дерибанили Київ, і лише «прокинувся» тоді, коли зʼявилася термінова потреба на когось перекинути всю відповідальність за твою злочинну бездіяльність і корупцію!

8 червня я чітко розписав, з посиланням на законодавство, що більшість голів РДА Києва призначалися за поданням саме Кличка:

https://www.facebook.com/100044367641990/posts/803353957820185

Але ця інформація тоді майже не розійшлася, бо вона не вигідна ні Кличку, ні «слугам», і вони роблять все можливе, аби ЗМІ про це не говорили. Адже це – документальні підтвердження того факту, що всі вони разом, попри цирк на публіку, насправді одна корупційна команда. Один каже «не мої» на тих, кого САМ ПРОСИВ ПРИЗНАЧИТИ, другі призначають на найвищі посади столиці людей того, з ким нібито «воюють».

І ось тепер ми публікуємо вже документи за підписом Кличка, які наша партія Народовладдя отримала у відповідь на офіційний запит до Кабінету Міністрів. Прочитайте уважно, які дифірамби Кличко співає тим людям, до яких він «не має жодного стосунку»!

Якщо після публікації цих документів ви десь побачите в ЗМІ чергове цитування Кличка про те, що «голови РДА не його люди, й він нічого не може зробити», без, як мінімум, згадки того факту, що він сам їх просив призначити, то знайте – це видання/блогер/Телеграм-канал тощо взяли у Кличка гроші й дурять вас!

PostSkriptum: В коментарях у мене на Телеграм-каналі є ці документи в кращій якості. Поширюйте, люди добрі! Ось тут в коментарях є документи в кращій якості: https://t.me/levchenko_ua/4664

Аби гарантовано бачити всі мої дописи (бо через обмеження Фейсбуку Ви тут бачите лише малу частину), запрошую на мій Телеграм-канал https://t.me/levchenko_ua

Юрій Левченко, лідер партії «Народовладдя»

Sharing is caring!

Send a Comment