Вклад цивілізації: “5 мільйонів літрів каналізціі в чорне море “

Завтра, о 12-00 біля будівлі райадміністрації Білгород-Дністровського району відбудеться пікет «За чисте село Бритівка», організований активістами громадської організації «Комітет «з питань корупції» в Одеській області.

Мешканці села обіцяли принести «зразки річки-вонючки», що 20 років «плекає та виховує» вже кілька поколінь селян восьми багатоквартирних будинків з 400 квартирами, неподалік межі міста Білгород-Дністровського.

 

 

Така ситуація склалася, до речі, через фальсифіковані технічні умови Білгород-Дністровського водоканалу, що мав приймати стоки, але … труби водоканалу в цій частині міста виявилися … відсутніми.

Першому заступнику Голови Білгород-Дністровської РДА Олексію Валерійовичу Світенко громадська організація направила звернення з приводу створення «робочої групи» для визначення  реєстру природоохоронних заходів по району в частині водопостачання та водовідведення з аналітичними даними, а також  визначення редакції проекту меморандуму між територіальними суб’єктами самоуправління та суб’єктами, що мають інвестиційні наміри, інші договірні публічні документи, що підтверджують наявність взаємодії з органами місцевого самоврядування міста Білгород-Дністровська, Маразліївською ОТГ, повноважними органами селищ Сергіївка, Затока, сіл Шабо та Бритівка, з метою утворення суб’єкту управління активами водопостачання та водовідведення на виконання Закону України Про національну інфраструктуру геопросторових даних та визначення процедури обліку та ведення даних держателів даних.

на фото: голова райдержадміністрації Ганна Яцишина; рішення, що призводять лише до розкрадання бюджетних коштів; плакат трирічної давнини “Хто відремонтує дорогу?” – як мовчазний привід спитати, чому кореспонденти займаються тим, чим мають займатися посадові особи…

Треба відмітити стурбованість голови райради Яцишиної, яка провела 20.07.2020 нараду з питань хаотичного господарювання на узбережжі лиману та косі Чорного моря господарчими суб’єктами та просто – господарями збитих колись споруд,  МАФів, легальних і нелегальних управлінців курортною інфраструктурою та виклала на сайті рай адміністрації фото такого «безгосподарчого хаосу», але … далі фото справа не пішла.

Звіту про виконання бюджетів та програм за 2015-2020 роки району ми не бачили від попередніх голів рай адміністрації Титарчука та Ільченко; останній любив піаритися на біг-бордах Бритівки та забув про каналізаційний сморід наступного дня після призначення.

Матеріали, що можуть представляти інтерес по раніше сфальсифікованим технічним умовам на Бритівські КНС-1, КНС-2 були предметом кримінального переслідування колишнього сільського голови Мережко але нинішній склад депутатів та голови Шабської ОТГ, куди увійшла Бритівка не побачили ніякого протиріччя, затверджуючи черговий кошторис на «реконструкцію КНС» на 16 мільйонів, хоча вже немає, розтрощені труби між КНС-1 на Фабричній та КНС-2 на Кишинівській.

Реалізація проекту в такій редакції – це погоджуватися перемістити стоки з Бритівки в Випасне, на плавні Дністровського лиману. .

Найближчим часом активісти обіцяли передати матеріали через Одесу до Києва для розуміння можновладцями екологічно аварійного їх становища, вплинути на що вони не можуть самі, бо Міністрество екології має монопольне право на будівництво «природоохоронних заходів» згідно закону.

Мешканці Бритівки вимагають дієвої реакції влади, депутатів, політиків!

Спецко медійного проекту Наша версія Віталій ІЩЕНКО

 

Адреса заходу: 67700, Україна, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24

 

Сайт висвітлення акції громадянськог впливу

https://n-v.com.ua/

FB Бучанські Публічні Контракти

Sharing is caring!

Send a Comment