Вкотре переконуюся: кожна людина на своєму робочому місці цінна тим, що вона знає і вміє – Ніна Южаніна

Не залишає в спокої інтерв’ю Зеленського «плюсам», де він запропонував створити єдиний орган перевірок для бізнесу та вказав на необхідність співпраці держави та підприємництва у цьому питанні.

Також він наголосив, що збереження старої податкової системи та перевірок є важливим для майбутніх перемовин з Європейським Союзом щодо членства: «Якщо ми не повертаємо податкову систему, яка в нас існувала до початку війни, якщо ми не повертаємо перевірок, у нас будуть питання під час перемовин про майбутнє членство в ЄС».

А ще сказав, що бізнес не повинен прикривати відмову у сплаті податків своєю допомогою силам оборони країни.

«Ми повинні бути чесними, ми повинні сплачувати податки. І тоді, коли я сплачую податки, не обходжу, я вправі мати потужний голос і змінювати країну. Якщо навіть у сплачуванні податків я знаходжу баланс: щось плачу, щось не плачу, десь кажу, що я допомагав Збройним Силам, тому не сплатив податки – це нечесно. Нечесно сьогодні прикривати будь-які кроки свої допомогою Збройним Силам», – зазначив він.

Щодо єдиного органу з перевірок бізнесу, то а як же тоді «податкова без податківців»?

Хто перевірятиме платників – Держфінмоніторинг, Держпраці, БЕБ, СБУ?.. (цей перелік можна продовжувати до безкінечності).

Вкотре переконуюся: кожна людина на своєму робочому місці цінна тим, що вона знає і вміє.

А якщо ні – тоді країною у стані війни керують саме так і саме такі, як зараз.

Ну, а щодо «збереження старої податкової системи», то давно вже всім зрозуміло: усі розмови про податкову реформу за нинішньої влади – заради красного слівця, не більше. Не все зрозуміло лише з перевірками – після останньої інформаційної хвилі від першого заступника голови профільного комітету.

КОМЕНТАРІ

Наташа Эшонкулова: Мені дуже хотілося почути вашу думку щодо цього інтерв’ю. Дякую.

По-перше, мені, наприклад, стало якось не по собі за відповіді щодо підприємництва, яке без суда і слідства прийнято вважати злочинцями, що не сплачують податки. Штрафи, впроваджені у воєнний час, не мають жодного відношення до податків, бо підприємці сплачують фіксовані податки! Це маніпуляція і підміна понять!

По-друге, президент почав жалітися на ФБ, на єдину платформу, де люди ще можуть висловлювати свою думку. Дійсно, єдиний телемарафон тепла вана для правлячої верхівки і було зроблено все, аби закрити рота опозиційним каналам. Навіщо про це казати у своєму інтерв’ю? Люди не дурні, все розуміють.

По-третє, звідкіля у Зеленського В.О. така впевненість, що іноземці, дружні держави почнуть вкладати кошти у відбудову України і заводити в Україну свої бізнеси? Може десь, на рівні верхівки влади, якісь питання і буде ухвалено, але думаю, що не надовго. Зелені не дадуть жодної гарантії щодо перспектив розвитку іноземного бізнесу в Україні. Корупція, рейдерство, бандитизм, «рєшалово» квітне у країні таким буйним цвітом, що бізнесмен з іншою ментальністю просто не виживе, як це і було раніше.

Взагалі інтерв’ю, м’яко кажучи, не дуже. Знову обіцянки-цяцянки і жодної конкретики.

Автор Ніна Южаніна: Наташа Эшонкулова, свою думку я висловила, бо не розумію навіщо в його (Зеленського – ред.)голову вкладають таку нісенітницю… А власне, наш український виробник і підприємець завжди в немилості.

Gritsula Nina: До речі, фінмоніторинг банків більш ефективний ніж податківці. Фінмоніторинг бачить всі твої платежі, може відстежити цепочки, звʼязки, бенефіціарів. Йому не треба бестолкові ттн-ки, накази, табелі і інша лабуда.

Sharing is caring!

Send a Comment