Власника ТОВ «ФК» «Абсолют Фінанс» Оксану Бродовську замовили колишні бізнес-партнери

Днями в Інформаційній агенції «Українські новини» відбулася прес-конференція представників ТОВ «Фінансова компанія» «Абсолют Фінанс». Кілька слів про компанію – це одна з найдохідніших для Держбюджету України фінансова структура і один з лідерів ринку розрахунково-касових послуг населенню. «Абсолют Фінанс» успішно працює з серпня 2013 року, надаючи найбільш необхідні фінансові послуги: валютний обмін, оплата комунальних й інших платежів, а також грошові перекази. Фінкомпанія представлена в усіх регіонах країни, надаючи людям послуги навіть там, де не працює Укрпошта. У 1691 відділенні компанії працевлаштовані майже 3600 трудівників, більше 100 з яких є інвалідами.

Screenshot_5

Слід зазначити, що «Абсолют Фінанс» не працює з борговим капіталом і не залучає депозити фізичних осіб. У 2015 році завдяки ефективному управлінню – кожна гривня капіталу компанії принесла у вигляді податків до Держбюджету майже 50 копійок. Як приклад, з точки зору Держбюджету дохідність Приватбанку є більш ніж удвічі меншою – 22 копійки на кожну гривню капіталу. Аналогічний показник Ощадбанку є ще меншим – 10 коп.

Стратегія розвитку компанії заснована на загальноприйнятих принципах успішного економічного існування компаній, одним з яких є корпоративна соціальна відповідальність. «Абсолют Фінанс» розбудувала лояльні стосунки із співробітниками, споживачами, партнерами, місцевими громадами, а також прагне вести чесний та прозорий бізнес. Але саме це дуже не до вподоби деяким конкурентам фінансової компанії.

S2650001

Як зазначив Микола ПАВЛЕНКО, адвокат ТОВ «ФК» «Абсолют Фінанс», нинішня зустріч з журналістами є фактично продовженням прес-конференції, що відбулася у березні ц.р. На ній ми розглядали проблему свавілля з боку посадовців Генеральної прокуратури України, які практично сприяли знищенню зазначеної фінансової компанії. Ми повідомляли про надзвичайно одіозну ситуацію, коли одна із структур ГПУ, виконуючи замовлення бізнес-конкурентів (якщо так можна називати відвертих бандитів), підготувала ряд слідчих заходів, спрямованих на блокування господарської діяльності ТОВ «ФК» «Абсолют Фінанс».

Тоді ми озвучили ряд документів, як планували діяти представники ГПУ, а саме трьох десятків обшуків в офісі фінансової компанії, а також у помешканні керівника ТОВ «ФК» «Абсолют Фінанс» Оксани БРОДОВСЬКОЇ. Метою цих слідчих дій було не встановлення істини та пошуку доказів у кримінальній справі, а знищення бізнесу як такого, вилучення матеріальних цінностей компанії тощо. Словом, все проходило за звичним для правоохоронних структур нашої країни сценарієм.

Screenshot_4

Але нині події почали набувати тривожного розвитку. Через деякий час після березневої прес-конференції до керівництва фінкомпанії звернулися з пропозицією провести журналістське розслідування. А згодом у їх розпорядженні були аудіо розмови колишніх бізнес-партнерів директора ТОВ «ФК» «Абсолют Фінанс» Оксани Бродовської, котрі мешкають у Дніпрі, з працівником прокуратури Полтавської області. Тепер ситуація стала цілком зрозумілою – їхні телефонні погрози, що здійснювалися час від часу, були не пустими словами. Ставши на бандитські методи з’ясування стосунків, вони відверто загрожують фізичною розправою Оксані Бродовській.

Пропонуємо відеозапис прес-конференції, щоб більш детально дізнатись про бандитські наміри бізнес-опонентів Оксани Бродовської…

Прес-конференція: «Замовлено вбивство власника фінансової компанії, лідера ринку грошових операцій»

https://www.youtube.com/watch?v=LWx7lXGitbc&feature=youtu.be

 

Sharing is caring!

Send a Comment