Власника готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного затримали правоохоронці

Прокуратура готує клопотання про обрання запобіжного заходу

Як повідомили в прес-службі прокуратури в Одеській області, правоохоронці затримали фактичного власника готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного.

Зараз прокуратура готує підозру за фактом порушення вимог пожежної безпеки в готелі, які спричинили загибель дев’яти осіб (ч.2 ст.270 КК України) і клопотання про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Відзначимо, раніше Вадим Чорний дав журналістам коментар щодо сьогоднішньої трагедії. «Якщо буде знайдена будь-яка провина з боку моїх співробітників або моя, безумовно, я буду нести будь-яку відповідальність. Я сподіваюся, що ми дотримувалися правила настільки, наскільки це можливо в людських силах. Якщо це не так, то будь-яка відповідальність – це моя відповідальність. Ми тут проводили перевірки постійно, все обладнання було абсолютно справно. Спрацювала сигналізація, спрацювали спринклери, але цього виявилося недостатньо. Співробітники готелю не тільки допомагали евакуювати, а вони вивели практично всіх людей, вони герої», – повідомив Чорний.

Нагадаємо, 17 серпня в готелі «Токіо Стар», де сталася масштабна нічна пожежа, було виявлено тіло ще одного загиблого. Його особа встановлюється.

Раніше повідомлялося про вісім загиблих. 18 серпня о Одесі оголошено днем жалоби. Постояльців згорілого одеського готелю поселили в ліцеї «Олімпієць».

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment