Водій першого замгенпрокурора Дмитра Сторожука став “героєм парковки” (ВІДЕО)

Київ. 21.03.2017. 15-30. вул. Василя Сурикова, 3. Центральний вхід в НАБУ.

11

13

Довідка “Нашої версії

Відповідаючи на питання журналістів про призначення Дмитра Сторожука першим заступником генпрокурора, Луценко казав: “Це моє рішення. Я вважаю, що сюди повинні прийти нові люди, в тому числі ті, у кого є певні можливості для реорганізації законодавчого поля. Він – юрист, молодий, і у нього є комунікації з другої за чисельністю фракцією Верховної Ради (Народним фронтом, – ред.) “.

Сторожук буде відповідальним за дотриманням законності органами СБУ, МВС, Національної поліції, Держмитслужби. У його підпорядкуванні перебуватиме департамент нагляду за дотриманням законності силовими структурами, який очолив Володимир Бедриківський – генерал-полковник, керівник УБОЗу в 2008-2010 роках. Департамент отримав завдання підписати угоду з адвокатом бізнесу Оксаною Мальована, висунутої організацією Фортеця. Передбачено їх співпраця з відновлення законності в разі порушення прав бізнесменів силовиками. “Те, що в народі називають маски-шоу, кришування, незаконні вилучення”, – пояснив він.

30-річний Сторожук був депутатом Верховної Ради від Народного фронту.

Наша версія

Sharing is caring!

2 thoughts on “Водій першого замгенпрокурора Дмитра Сторожука став “героєм парковки” (ВІДЕО)”

  1. Какая сенсация! Водитель не верно припарковался! А как ловко вы обыграли метафору про хозяина. Сразу видно что вы отлично выполняете свою работу! Умнички!

Send a Comment