Володимир Зеленський провів закриту зустріч із представниками українських ЗМІ

7 червня ц.р. Президент України Володимир Зеленський провів закриту зустріч із представниками українських ЗМІ

Присутні на зустрічі журналісти поділилися своїми враженнями і опублікували фотографії з заходу у Facebook. Про зміст розмов ніхто з медійників не писав, адже зустріч проводилася в форматі офф-рекордз. Кожен з учасників отримав індивідуальне запрошення, а сама зустріч не анонсувалася для широкої публіки.

Зустріч проводилася у форматі офф-рекордз. Соня Кошкіна / Facebook

1040_n

Соня Кошкина: «Встретились. Поговорили. А третья фотка самая веселая: это мы с Егор Бенкендорф (Egor Benkendorf) Олександр Мартыненко (Oleksandr Martynenko)Viktor Shlinchak и Василий Голованов из леса выезжали. Маленько не туда выехали».

Як розповіла голова Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, зустріч відбулася в резиденції Залісся. Глава держави відповідав на запитання журналістів, розмістившись разом із гостями на кріслах-мішках. «Президент Зеленський зустрівся з медійниками. Неформально в резиденції Залісся. Крісла-мішки на галявині, шаурма, фрукти/полуниця/вино/кава/чай. Розмова офф-рекордз. Про ситуацію в країні його очима і плани. Журналісти, як завжди, задавали багато питань. Я запитала, коли він дасть прес-конференцію, щоб був рівний доступ до Глави держави всіх журналістів. Не дуже впевнено сказав, що дасть на 100 днів президентства. Подивимося», — написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Шеф-редактор Detector Media Наталя Лігачова повідомила, що на зустрічі були присутні «практично всі співробітники АП з його команди, і це було цінним, бо можна було подискутувати про наболіле досить щільно з ними, і всі вони були налаштовані на конструктивний діалог. Ми отримали всі контакти і запевнення вести діалог і з журналістами, і з громадянським суспільством постійно».

«Я отримала відповіді — як позитивні, так і негативні — на деякі свої запитання до нового президента, як на задані, так і не задані. У мене залишилася тривога з приводу деяких порушених у ході зустрічі проблем», — додала вона.

Також своє враження про зустріч опублікував і журналіст проекту Схеми Михайло Ткач. «Що можу сказати — ті, хто плазував перед Порошенком, намагаються зарекомендувати себе і перед Зеленським. Схоже, з надією що їх найкращі якості будуть актуальні і в ціні і за цієї влади. Дивно, що ті, хто протягом останніх 5 років з одного боку створювали ілюзію свободи слова, а з іншого тиснули на незалежних журналістів в унісон з владою, не пішли разом з командою Петра Порошенка і наче один генпрокурор продовжують вдавати свою важливість, неупередженість і незамінність. В чергу за фото не ставав. Спілкування президента з журналістами в такому форматі вітаю. Чекаю на прес-конференцію і на публічну відповідь для чого Пінчук супроводжував Кучму в АП», — написав Ткач.

Генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко зазначила, що «на зустрічі говорили про важливе, в тому числі і про створення ефективної моделі (концепції) інформаційного поля України». «Посміхається щиро, говорить по справі і без цього ненависного пафосу», — написала вона в Facebook.

«Очікувано несподіване місце, зелена київська шаурма і багато інформації офф-рекордз», — описала зустріч із Зеленським головний редактор видання ГОРДОН Олеся Бацман.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment