Волонтери презентують мобільний додаток, що збиратиме гроші для АТО

20a6c40921ae608e867f14e604ae46dd
IT-новинка являє собою будильник. Кошти перераховуватимуться на допомогу українським військовим за кожну «проспану» хвилину.

У Києві в понеділок, 22 травня, відбувається презентація мобільного додатку Wake App in Peace, котрий допоможе волонтерам збирати гроші на потреби армії.

Додаток являє собою будильник, котрий вже можна завантажити безкоштовно у  GoogleMarket та AppStore. За кожну «проспану» хвилину додаток буде перераховувати гроші на допомогу українським військовим.

Сигналом будильника стала пісня на слова Сергій Жадана «Колискова», яку виконали «Лінія Маннергейма» та Саша Кольцова (гурт «Крихітка»).

У презентації беруть участь фундатор «Повернись живим» Віталій Дейнега, автор пісні «Колискова» Сергій Жадан, виконавиця пісні «Колискова» Саша Кольцова (гурт «Крихітка»), виконавець та автор музики пісні «Колискова» Олег Каданов, а також автор ідеї додатку Артем Карелін.

Нагадаємо, 17 травня у Німеччині міністр оборони України Степан Полторак нагородив волонтерів за підтримку української армії. Представники громади України отримали нагрудні знаки «Знак Пошани» та пам’ятні подяки Міноборони.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment