Ворог України після Путіна — бідність, за словами Порошенка. А хто її створив? — питання до діючого президента

У суботу, 23 березня, Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Чернівецької області заявив, що ще одним ворогом України, крім президента Росії Володимира Путіна, є бідність населення.

«Не тільки Путін створює перешкоди на шляху до великої держави — забезпеченої, європейської. У нас є ще один ворог, який, я підкреслюю, загрожує Україні, загрожує національній безпеці. І ім’я цього ворога — бідність», — сказав він.

Порошенко додав, що після подолання кризи, спровокованої російською агресією, план з подолання бідності став «реально прорахованим проектом».

Президент нагадав, що Кабінет міністрів України затвердив план реалізації стратегії подолання бідності на 2019 рік. У планах чиновників — запустити держреєстр вакансій, субсидувати появу робочих місць на підприємствах і працевлаштувати сільське населення.

 

Джерело

Від редакції НВ

Так, бідність можна назвати ворогом України. Але ж хто її створював протягом майже трьох десятиліть? Чому Порошенко так пафосно про неї промовляє, та не хоче визнати, що й він доклав чимало зусиль, аби вона все дужче поглинала українців в останні роки?

Що цікаво, колишній партнер і соратник нинішнього президента Олександр Онищенко сказав днями: «Порошенко все робив для того, щоб українці були бідними — такими легше управляти».

Sharing is caring!

Send a Comment