Вибух у штабі окупантів у Енергодарі: розвідка показала відео атаки дрона

У понеділок, 28 серпня, в окупованому Енергодарі пролунав вибух. В результаті операції місцевого руху опору, координованого ГУР МО України, «постраждала» імпровізована «казарма» підрозділу росгвардії омон «ахмат-1».

Після окупації міста «кадировці» захопили і переобладнали для своїх потреб будівлю на вул. Будівельників, 46, де раніше знаходилось місцеве відділення одного з українських банків, повідомляє українська розвідка.

Вранці за вказаною адресою відбувся вибух. В результаті постраждав особовий склад окупантів та припарковані у дворі автомобілі. В приміщенні розпочалась пожежа. На місце події прибули пожежні розрахунки та карети швидкої допомоги. Наразі уточнюється інформація щодо кількості вбитих та поранених «кадировців».

Жертв і постраждалих серед цивільного населення немає.

Нагадаємо, за даними ГУР, 18 серпня в окупованому Енергодарі була призначена нарада керівників міської «поліції», під час якої пролунав потужний вибух. Внаслідок цього чисельні поранення отримали: начальник міського відділу полковник мвс росії чесанов павло валерійович (Чувашська республіка), його заступник з оперативної роботи, керівник слідчого відділу, начальник чергової частини та керівники низки підрозділів.

Sharing is caring!

Send a Comment