Викрито шахрая — Андрія Макарчука, який обдурював священнослужителів

Поліція Хмельниччини закликає потерпілих відгукнутися!

Уродженець смт Попільня, Житомирської області Андрій Юрійович Макарчук, котрий проживав у Києві по вул. Гончара, під прикриттям «Майстра церковного одягу», шахрайським чином обдурював священнослужителів, виманюючи у них значну суму грошей. Поліція Хмельниччини затримала цього «дизайнера церковного цеху» та закликає всіх постраждалих звернутися і надати інформацію для розслідування.

Жорстока шахрайська схема всеукраїнського маштабу розкрита в Хмельницькому: Священнослужителі позбавлені риз та грошей

Ексклюзивно для вас, шановні читачі, ми розкриємо шокуючий випадок, який трапився в Хмельницькому. Андрій Макарчук, під прикриттям “Майстра церковного одягу”, створив безжалісну кримінальну схему, виводячи з ризниць священнослужителів не лише облачення, а й значну суму коштів.

Все почалося зі спокусливого оголошення, розміщеного Макарчуком в одній з соціальних мереж, зазвичай з номерами телефонів +38 097 455 82 40 та +38 097 005 45 10. Кримінальний злочинець пропонував послуги пошиву церковного одягу на замовлення для православних священнослужителів. Довірливі замовники, ні секунди не підозрюючи, відправляли передплату, сподіваючись на якісний товар. Але виявилося, що це було лише початком жорстокої шахрайської схеми.

Макарчук вміло обманював своїх жертв, вимагаючи повну передплату під різноманітними приводами. Після цього він швидко зникав, блокував аккаунти та залишав своїх клієнтів з порожніми ризницями та зубожілими банківськими рахунками. Вкладений в його руки грошовий потік залишався лише марною мрією для обдурених священнослужителів і прибутковим надходженням для Андрія Макарчука.

Ви спитаєте, як таке можливо? Все дуже просто: з інсайдерських джерел стало відомо, що переконливим аргументом для підприємливого шахрая було презентація себе коханого в розповідях про впливових ієрархів-клієнтів, з якими у Макарчука ніби-то дуже добрі тривалі особисті стосунки, саме буцімто на його виробництві створюються витвори мистецтва-архієрейські ризи для найвищого керівництва православної церкви виключно в єдиному екземплярі. Саме кримінальне правило “розвід на довірі” було базовим у “бізнесі” нікчемного кутюр’є Андрія Макарчука.

Але поліція Хмельниччини не залишилася осторонь цього безсоромного вчинку. Андрій Макарчук, як фаховий аферист довго подорожував Україною, спочатку “обшиваючи” в Києві, потім в Одесі, Новограді-Волинському, а потім потрапив до Хмельницького, де поліція спрацювала блискуче – вже зараз зуміла встановити п’ятьох постраждалих, яких Андрій Юрійович Макарчук позбавив більше ніж 260 тисяч гривень. Проте, є підстави вважати, що кількість постраждалих набагато більша, і тому поліція закликає всіх, хто постраждав від цього винахідливого маніпулятора, негайно звернутися до правоохоронців. Анонімність гарантується!

Відділ протидії шахрайствам Головного управління національної поліції в Хмельницькій області працює цілодобово, невтомно розслідуючи цей ганебний випадок. Вони закликають громадян, які мають будь-яку інформацію про Макарчука чи його діяльність, зв’язатися з ними через лінію 102 або за номером телефону +380986672943.

Цей жахливий скандальний випадок став яскравим прикладом того, як священнослужителі можуть стати жертвами хитромудрих шахраїв навіть у часи війни. Прийшов час вимагати справедливості та не дозволяти таким злочинцям руйнувати життя невинних людей. Поліція відстоює нашу безпеку, але ми всі повинні допомогти їм викрити Макарчука та притягти його до відповідальності.

Нехай ця стаття стане першим кроком до розкриття цієї злочинної всеукраїнської схеми та повернення справедливості в середовище нашої Церкви та Держави!

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Sharing is caring!

Send a Comment