Викриття депутата Рівненської облради – не остання «резонансна історія»

Про це заявили у держпідприємстві «Ліси України»

Викриття депутата Рівненської обласної ради, заступника глави Поліського лісового офісу держпідприємства «Ліси України» Віталія Суховича, якого Державне бюро розслідувань підозрює в нелегальних доходах на мільйони доларів, буде не останньою «резонансною історією». Про це йдеться в опублікованій 25 листопада у Facebook заяві держпідприємства.

У «Лісах України» заявили, що інформацію щодо численних фактів стосовно діяльності фігуранта зібрали правоохоронці за сприяння департаменту безпеки держпідприємства.

«Керівництвом ДП ще пів року тому було прийнято рішення усунути Суховича з посади та звільнити з підприємства. Проте він тривалий час перебував на лікарняному, використовував інші приводи та перешкоджав звільненню», – ідеться в повідомленні.

У держпідприємстві стверджують, що сприяють розслідуванню і «сподіваються на доведення справи до завершення та притягнення винних до відповідальності».

«Ми також наголошуємо, що резонансна історія із Суховичем – не остання. Зібрано великий масив фактів, за яким проведено роботу, тож очікуємо ще більше гарних новин від Державного бюро розслідувань та інших силовиків», – резюмували в «Лісах України».

Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» є одним із найбільших лісокористувачів Європи й найбільшим в Україні, повідомляють на сайті підприємства. Його офіційно зареєстровано в жовтні 2022 року, воно входить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України.

2023 року в Україні тривало реформування лісової галузі. Із 24 обласних управлінь держлісагентств утворили дев’ять регіональних офісів. У жовтні 2023 року главою «Лісів України» став Юрій Болоховець, який раніше понад два роки очолював Державне агентство лісових ресурсів.

24 листопада Болоховець анонсував початок «жорстких кадрових чисток» на підприємстві. За його словами, протягом року служба безпеки «Лісів України» фіксувала порушення, а також збирала інформацію та проводила службові розслідування. «Це була величезна робота, яка потребує часу. Але маємо реальний результат», – заявив Болоховець.

25 листопада ДБР повідомило, що знайшло $4 млн готівкою у депутата Рівненської облради, який до лютого був начальником Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, а потім став заступником начальника у створеному на його базі Поліському лісовому офісі «Лісів України».

Правоохоронці виявили у депутата автомобілі Audi Q8, Mercedes-Benz GLE 350E, BMW X5, коштовності, годинники елітних моделей і зливки золота. Під час обшуку також виявили два пістолети, автомат Калашникова з боєприпасами до нього. За інформацією ДБР, фігурант через підставних осіб є також власником чотирьох земельних ділянок у Рівному, на яких відбувається будівництво котеджів.

 

Sharing is caring!

Send a Comment