Вимагання по-вишгородські: ми нє пєрєд чєм нє астановімся! (ВІДЕО)

Мешканці Вишгорода ще не оговталися після загибелі сестер Ноздровських. Утім місцевий криміналітет шукає нову жертву. Нею стала Анна Пономарьова, педагог і підприємець. Анні погрожують “адом”, якщо вона не передасть вимагачам чималу суму у валюті та частку у своєму бізнесі. Разом з бандитами  постають прізвища міських депутатів та правоохоронців. “Наша версія” занурилась у ситуацію.

Кілька років тому Анна Пономарьова спалахнула думкою створити у Вишгороді дитячий та юнацький простір. Зрозуміло, ця справа — не дуже баришовита, але Анні вдалося знайти однодумців і переконати їх у перспективності проекту. Від ідеї розпочати повномаштабне будівництво бізнесмени відмовились. Замість цього було опрацьоване питання трьохповерхової офісної надбудови над будівельним об’єктом, який вже був введений в експлуатацію.

Після усіх погоджень та перипетій навесні цього року будівельна реконструкція розпочалася. На майданчику — адреса якого: площа Шевченка, 3 “А” — з’явилися робочі та будівельна техніка. Аж раптом до Анни завітали місцеві поліціанти на чолі з їхнім керівником. Мовляв, на спецлінію “102” надійшло повідомлення від депутата міськради про “незаконне будівництво”. А якщо таке повідомлення надійшло від “поважної людини”, необхідно одразу (!) провести “невідкладний обшук”(!).

Після себе поліціянти залишили опечатаними будівельний кран та вхід до будмайданчику. Згодом були відкриті два кримінальних провадження відносно забудовника — за самовільне будівництво та порушення правил безпеки.

В цей момент — який збіг! — про себе заявили вимагачі. Дехто “Андрій” від імені “впливової групи” зі зв’язками в правоохоронних органах та “іспалнітельнай власті” двічі зателефонував Анні. Геть недружнім тоном (див. відео) були озвучені вимоги: 24 000 доларів США та частка у бізнесі. Анні дали тиждень на роздуми, після чого пообіцяли або зняти перешкоди, або перетворити її життя на пекло. Мовляв, “ми нє пєрєд чєм нє астановімся”.

Одночасно з поліцейськими акціями та телефонним здирництвом неабиякий войовничий запал почала демонструвати секретар Вишгородської міськради пані  Тетяна Бражнікова. Вочевидь,  з оглядом на прийдешні місцеві вибори та рейтинги своєї політичної сили (Бражнікова вказана як контактна особа Вишгородського осередку на сайті об’єднання “Самопоміч”), пані Тетяна вирішила швиденько хапнути грошенят.  Під її натиском депутати ледь не щодня викликають поліціантів, аби люди у погонах своєю присутністю тиснули на неслухняних бізнесменів. За участю депутатки питання будівництва на Шевченка, 3 “А” регулярно порушуються на усіляких засіданнях в міській раді. При цьому Бражнікова активно  розповсюджує неправдиву наклепницьку інформацію.

За спостереженнями “Нашої версії”, бліцкриг вимагачів провалився. Причиною провалу став залізний характер Анни Пономарьової та її численні друзі, які встали на захист молодої жінки. Також допомогла принциповість судді Котлярової, яка відмовила  поліціянтам арештовувати майно і, таким чином, зупиняти законне  будівництво.

Сьогодні роботи зі створення дитячого та юнацького простору продовжуються. Але  вишгородське кримінальне групування вимагачів не здається. Вони вигадують нові способи, аби примусити Анну віддати їм гроші та частку в бізнесі.

Журналісти “Нашої версії” готові оселитися на будівельному майданчику. Адже дуже кортить дізнатися, хто такий “Андрій”, і чи будуть притягнуті до відповідальності усі вишгородські мафіозі? Принаймні, перша реакція поліції Київської області, яку спостерігали журналісти, свідчить про рішучість правоохоронців з вулиці Володимирської, 15.

Автор: Артем Колодій


P.S. Увага борцям з тероризмом! В мережі Фейсбук під коментарями депутата міської ради з’являються підозрілі персонажі, які закликають до насильства з використанням вибухової речовини! Перевірте! Журналістська інтуїція підказує, що між Бражніковою, “Олександром Українцем” та “Андрієм” існує сталий кримінальний зв’язок.

Бюро журналістських розслідувань медійного проекту Наша версія   

Ми відслідковуємо перебіг подій навколо кримінальних подій у місті сателіті столиці Вишгороді.

 Далі буде…

Sharing is caring!

Send a Comment