Вимагаємо негайно звільнити із займаних посад топ-корупціонерів з ОП Шурму і Татарова! – Заява партії «Народовладдя»

А також притягнути до кримінальної відповідальності їх самих та всіх їхніх подільників

Нещодавно вийшли два резонансних журналістських розслідування, присвячених масштабним корупційним оборудкам впливових заступників Єрмака – Ростислава Шурми та Олега Татарова.

Так, компанії брата Ростислава Шурми (очевидно, що це його власні компанії, формально записані на брата) ухилялись від сплати податків на сотні мільйонів гривень через складну і заплутану систему офшорних юридичних осіб, зокрема замаскованих під «венчурні фонди». Детально про все це читайте ТУТ

І це все на додачу до інших масштабних корупційних оборудок Шурми із «зеленим тарифом» на електроенергію, які також завдали збитків державі на сотні мільйонів гривень! Про них наша партія людей праці Народовладдя (https://narodovladdia.com/join) нещодавно вже повідомляла.

А тим часом інший заступник Єрмака – одіозний прислужник режиму Януковича Олег Татаров через підставних осіб розжився активами, які мали би бути конфісковані у зрадника Медведчука. А саме, три компанії Медведчука – «Академ-Клуб», «Осокорки-7» і «Орєст», які мали довгострокові договори оренди на великі, загальною площею у понад 40 гектарів, земельні ділянки у столиці України на Осокорках – через низку підставних компаній та осіб придбав якийсь маловідомий бізнесмен Валерій Міщенко, який, як довели журналісти, має тісні зв’язки з Татаровим. Так що очевидно, що саме Татаров і став новим «щасливим власником» цінної нерухомості і фактичним власником «золотої» землі на березі Дніпра. Детально про всі ці злочинні оборудки дивіться тут:

Про те, хто такий Татаров наша команда писала неодноразово. Зокрема про те, як він спільно з одіозним злобудовником Микитасем провернув масштабну аферу із квартирами, які призначалися для військовослужбовців Національної гвардії України, потім став фігурантом гучної кримінальної справи, яку порушило НАБУ за фактами цих корупційних оборудок, і як влада одразу ж щосили намагалася цю справу «зам’яти» детально читайте ТУТ

Народовладдя вимагає від НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури порушити кримінальні провадження, провести всебічне та об’єктивне розслідування у справі щодо корупційних дій Татарова, Шурми та всіх їх подільників, і притягнути всіх винних до кримінальної відповідальності. Всі ці персонажі мають сидіти на в’язничних нарах, а не у теплих владних кріслах! Це є особливо важливо зараз – під час повномасштабної війни українського народу проти російського імперіалізму!

При цьому вкотре звертаємося до Президента України із закликом негайно звільнити з посад одіозних топ-корупціонерів Шурму і Татарова, а так само – їх шефа і «кришувальника» Єрмака. У разі відсутності таких дій, лишається констатувати єдиний можливий висновок: що ця корупція відбувається з відома Володимира Зеленського!

Sharing is caring!

Send a Comment