Село Хотянівка Вишгородської ОТГ, що на Київщині, позбавлене базових послуг, якими користуються інші члени громади, зокрема — жителі міста Вишгород.
Колективне звернення хотянівців з вимогами забезпечити їх громадським транспортом та сміттєзбірниками Момот проігнорував.
Напевне бажання хотянівців виявились для Момота настільки зухвалими, що йому забракло слів, аби надати на це звернення бодай якусь відповідь — як зобов’язує його Закон України «Про звернення громадян». Мовчання посадової особи у даному випадку трактується як типове ухилення фахового комбінатора від прямої відповіді: а може, вам ще дати ключ від квартири, де гроші лежать?!
Укотре, не на словах, а на ділі, Момот демонструє, що йому начхати на потреби громади. Тому що замість пільгового автобуса і сміттєзбірників у селі з’являються… оповіщувачі повітряної тривоги. ТРИ. Один — біля школи, другий — поруч з медпунктом, третій — біля цвинтаря. Щоб почули і прокинулись не лише живі, а й мертві? Щоб від переляку не знали, куди бігти? Бо бігти насправді нема куди — обладнати бомбосховище влада не спромоглася і, схоже, не вважає за необхідне.
Громада чекає пояснень:
1) коли в Хотянівці з’явиться пільговий автобус, який обслуговує вишгородців — дата, посада та ПІБ виконавця?
2) коли в Хотянівці з’являться сміттєві контейнери, які встановлено у Вишгороді — дата, посада та ПІБ виконавця;
3) якими надзвичайними обставинами викликане встановлення саме 3 (трьох!) оповіщувачів повітряної тривоги в житловій зоні села?
4) яка вартість 3 (трьох) оповіщувачів повітряної тривоги, хто їх виробник, хто замовник і виконавець робіт — надати результати закупки та проектно-кошторисну документацію.
Вважати дану публікацію офіційним запитом до голови Вишгородської ОТГ О. Момота.
Також чекаємо реакції на ситуацію з боку народного депутата О. Василевської-Смаглюк. До речі, вона вже ініціювала розслідування про свавільне використання бюджетних коштів вишгородською владою.