Взяти пряму участь у війні має бути готовим 90% чоловічого населення України – Денис Квебек

За словами українського захисника Дениса Квебека, складно передбачити, який формат ведення бойових дій буде через кілька місяців або рік. «90% чоловічого населення в країні мають бути готові», — заявив Денис Квебек.

Більшість чоловічого населення України мають бути готовими до того, що вони візьмуть пряму участь у війні. Про це сказав український ветеран і доброволець Денис Квебек в інтерв’ю YouTube-каналу «Віддушівдушу» від 1 серпня.

«Скільки з них справді потраплять на фронт — це буде тільки питання часу і перебігу бойових дій», — сказав український захисник.

Денис Квебек зазначив, що значна частина чоловіків у країні досі не має військового досвіду, проте з часом багатьом із них доведеться воювати.

Денис Квебек про участь чоловічого населення України у війні

Як зазначає доброволець, в Росії постійно йдуть набори особового складу. За його словами, незрозуміло, який формат ведення бойових дій буде через кілька місяців, пів року або рік. При цьому багато українців уже розмовляють про перемогу.

«Просто люди повинні зрозуміти, що у нас не спринт із вами, у нас марафон. І ми ще не пробігли й половини марафону”, — підсумував захисник.

Нагадаємо, голова фонду «Повернись живим” Тарас Чмут в інтерв’ю виданню від 27 липня заявив, що всім українцям чоловічої статі рано чи пізно доведеться служити в армії. За його словами, у тих, хто ще не служить, є можливість готуватися, вивчаючи матеріали та покращуючи фізичну підготовку.

Ми також писали про те, що з 1 серпня в Україні вступили в дію оновлені правила мобілізації. За даними спікера ТЦК і СП, зараз в Україні видають 3 види повісток, які можуть отримати військовозобов’язані чоловіки.

ДО РЕЧІ

Королівський дім Бельгії показав, як спадкоємиця престолу проходить військову підготовку

Після навчання вона складе офіцерську присягу

Принцеса Бельгії Єлизавета восени 2020 року вступила до Військової академії у Брюсселі і вже восени цього року разом зі своїми однокурсниками складе офіцерську присягу. В останні кілька тижнів студенти навчального закладу брали участь у літньому таборі, який завершує їхню військову підготовку.

Бельгійський королівський палац опублікував різноманітні фотографії, зроблені під час табору. На фото 21-річна принцеса зображена в нестандартному для себе вбранні — у військовій формі.

Sharing is caring!

Send a Comment