Хочеш допомогти армії? Виклич таксі!

14390920_692257180931722_5959063805510714816_n

Стартувала безпрецедентна акція від сервісу Uklon та фонду  “Повернись Живим”. Якщо ви замовите таксі через мобільний додаток і в полі приміток (“уточнення для водія”) напишете #wartaxi – то сервіс Uklon перерахує усю вартість вашої поїздки (без чайових водію) на купівлю джипу для 30ї окремої механізованої бригади збройних сил України.

Акція триватиме до 22 вересня включно, або до моменту коли повна вартість джипу (125 000грн) буде зібрана. Кожен абонент може брати участь в акції лише один раз.

Але будьте обережними! Замість звичайної машини до вас може приїхати військовий джип, за кермом або в салоні якого можуть опинитись такі приємні співрозмовники як:

Роман Сініцин – співзасновник ГО “Народний тил”
Галина Алмазова – волонтер-парамедик і майтер спорту по ралі
Леонід Остальцев – засновник Pizza Veterano
Жора Турчак – голова спілки ветеранів АТО в Деснянському районі
Павло Кащук – відомий автооглядач, засновник школи снайперів
Дарья Морозова і Ярослав Тропінов – волонтери організації АрміяSOS
І, звісно, ваш покірний слуга

Акція має на меті висвітлення критичної ситуації на фронті з колісною технікою. Та дає змогу по дорозі поспілкуватись на теми війни та допомоги армії.

Акція проходить в партнерстві з сервісом таксі Uklon, оскільки вони протягом двох років щомісяця перераховують на різні волонтерські організації 210 000 гривень. Загальна сума уже склала більше 5,5 мільйонів. Машину для акції теж купили вони. За 10 днів вона поїде в зону АТО де уже знаходяться десятки машин, тепловізорів та одиниць медичного обладнання купленого за їхній кошт.

Поспішайте замовляти таксі.

Віталій Дейнега
Засновник фонду “Повернись Живим”

Источник

Sharing is caring!

Send a Comment