“Хто гамнюк, б*ядь?”: Парасюк під Радою побився з Гелетеєм (ВІДЕО)

Під Верховною Радою стався конфлікт між народним депутатом Володимиром Парасюком і начальником Управління державної охорони України Валерієм Гелетеєм.

1508229602-4757

Під Верховною Радою стався конфлікт між народним депутатом Володимиром Парасюком і начальником Управління державної охорони України Валерієм Гелетеєм. Про це повідомив керівник відділу департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко в Facebook. Під час словесної суперечки Парасюк зі словами “Хто гамнюк, б*ядь?” спробував вдарити Гелетея ногою. Як повідомляв УНІАН,  на 17 жовтня лідери кількох політичних партій та громадських організацій анонсували масштабний мітинг у центрі Києва на підтримку проведення в Україні політичної реформи. При цьому ще з ночі центральні вулиці Києва, де розташовано будівлі Верховної Ради і Адміністрація президента, оточили посилені наряди правоохоронців. На дорогах чергують патрульні, у дворах тренуються бійці Нацгвардії.

Відео інциденту оприлюднив Євген Цяпенко

Парасюк обурився кількістю правоохоронців і, зокрема, представників державної охорони під стінами Ради. Гелетей, у свою чергу, заявив, що не спілкуватиметься з депутатом «у такому тоні».

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment