«Яблуко від яблуні далеко не падає» – про березанських депутатів Володимира та Олега Сиваків, які напали на спецкора НВ

Народна приказка про яблуко і яблуню спала на думку та тлі диких вчинків батька і сина – депутатів Березанської міської ради від партії «Самопоміч»

dmitro-bratchenko

Спеціальний кореспондент «Нашої версії» Дмитро Братченко

Історія нападів на мене та погроз з боку батька та сина Сиваків почалася 15 липня 2016 року, коли я, як помічник депутата та спецкореспондент газети «Наша Версія», прямував до приміщення Кримінальної виконавчої інспекції (КВІ), щоб отримати відповідь на депутатський запит стосовно судимості Сивака В.Ф. Як з’ясувалося, Сивак-старший дійсно перебуває на обліку і ходить туди відзначатися як засуджений за незаконне зберігання зброї. Ще в 2014 році, під час транспортування до шпиталю, Сивак В.Ф. забрав у пораненого бійця дві гранати та намагався вивезти їх із зони АТО. З цими самими гранатами у пакеті його й затримали на вокзалі у Харкові. Більше ніж півроку тому відбувся суд, який засудив правопорушника до 3 років позбавлення волі умовно. Того разу Сивак В.Ф. підстеріг мене в темному коридорі і напав, завдавши тілесних ушкоджень. До приїзду поліції я знімав сумнозвісне відео, на якому видно, як агресивний, несамовито збуджений депутат погрожує мені розправою.

volodimir-sivak-jde-v-ataku

Це було ще влітку: щоб журналіст Братченко не зафіксував прибуття депутата Березанської міськради Володимира Сивака до КВІ, той кидається на ецкора НВ з тапком…

Погрози та приниження з боку Сивака В.Ф. тривали й надалі. При зустрічі зі мною він постійно ображав мою честь та гідність, демонструючи досконале володіння ненормативною лексикою. Оскільки зупинити нахабу було нікому (міський голова жодним чином не зреагував на те, що злочинець перебуває у складі депутатського корпусу), той перейшов до більш брутальних дій.

25 жовтня цього року, під час перебування у приміщенні Березанської міської ради, я знову зустрівся з громадянином Сиваком, який вже підстерігав мене, і завдав мені удару в область серця. Це стало підставою для повторного звернення до правоохоронних органів із заявою на ім’я начальника Березанського відділу поліції Астаф’єва А.А. Виклавши обставини справи по суті та висловивши свою стурбованість діями Сивака В.Ф. по відношенню до мене, я чекав реакції новопризначеного начальника. А той з кам’яним виразом обличчям запитав: «Чому ти не дав здачі?» Відверто кажучи, такий поворот подій мене спантеличив. Складалося враження, що пан Астаф’єв тільки того й чекав, а дії Сивака В.Ф. – то не просто неадекватна реакція на опубліковані матеріали, а спланована місцевими посадовцями провокація.

v-sivak-za-kermom

Володимир Сивак (за кермом) зараз вискочить з авто і кинеться на журналіста Дмитра Братченка

Та апогей цієї історії трапився 7 листопада, коли я, виконуючи свій професійний обов’язок кореспондента газети «Наша Версія», прямував на засідання комісії Березанської міської ради, щоб проводити відеозйомку. Біля приміщення міськради я побачив березанських депутатів Сивака В.Ф. та Іванчука Ю.А. і, тієї ж миті зрозумівши, що на мене чекає чергова провокація з боку Сивака В.Ф., включив відеозйомку. Попри образи та погрози я все ж таки потрапив до приміщення міськради. Та в той час, коли зі штативом фотоапарата та камерою спускався вниз, зазнав нападу з боку Сивака-молодшого. Схопивши за плечі, він почав штовхати мене, а потім плюнув в обличчя. Тримаючи в одній руці важке обладнання, я намагався захиститися, закриваючи обличчя вільною рукою. Саме в цей момент із зали повиходили працівники міськради.

Я негайно викликав поліцію та повідомив про черговий напад на мене. Аби реабілітуватись, Сивак Олег помчав до лікарні…

Мене не стільки хвилює поведінка депутатів Сиваків (я давно зрозумів, з якими людьми маю справу), як позиція міського голови. Добре обізнаний стосовно схильності Сивака В.Ф. до протиправних дій, за що той і отримав умовний термін, Володимир Тимченко своєю бездіяльністю підштовхує останнього до скоєння подальших злочинів. Після того, як вирок суду набрав чинності (а це, нагадаю, відбулося понад півроку тому), Сивак В.Ф. повинен був або скласти депутатські повноваження самостійно, або це питання повинен був підняти очільник міста. Цікаво, що голова регламентної комісії, який повинен ініціювати цю процедуру, ніхто інший, як… син правопорушника – Олег Сивак. Коло замкнулося.

oleg-sivak-3

 

Олег Сивак

У всьому, що сталося, має розібратися поліція. Однак після побаченого і почутого не впевнений, що правоохоронні органи зможуть дати об’єктивну правову оцінку ситуації, що склалася. Тому змушений був звернутися до відповідних служб через соцмережі з проханням вжити невідкладних заходів щодо попередження подальших злочинних дій з боку батька та сина Сиваків, оскільки останні своєю неадекватною поведінкою створюють загрозу не тільки для мене, а й життю та здоров’ю власкора газети «Наша версія» Наталії Кириленко. Із соцмереж вже лунають заклики до фізичної розправи над нею. Не маючи інших аргументів проти викривальних публікацій журналіста, наша місцева влада вдається до погроз та насилля, що аж ніяк не сприяє розвитку демократії, про яку ми так любимо поговорити та яку не завжди готові захищати.

Дмитро БРАТЧЕНКО, спеціальний кореспондент НВ

Від Редакції НВ: На наш погляд, дуже показовим стало у Фейсбуці на сторінці Березанську владу під контроль громади обговорення щодо ставлення до поведінки депутатської династії Сиваків…

Комментарии

https://www.facebook.com/groups/1447815298775878/permalink/1866089776948426/

наталя кириленко Пан Тимченко присвятив Братченку ЦІлий ПОСТ: “ЗВЕРНЕННЯ!

Шановний Братченко Дмитре, надайте відповідь скільки мені ще ЧЕКАТИ на Ваш візит і “незручні” запитання для мене???” Дивлячись на те, що його вподобали 38 осіб, на Дмитра в кабінеті Тимченка мала б чекати засада”… – подумалось мені. Як зясувалось, такі думки виникли неспроста. Тільки-но мені розповіли неприємну новину. На Братченка знову напали. І знову Сиваки. Цього разу у приміщенні міської ради, коли той прийшов, аби поспостерігати за роботою постійної комісії Березанської міської ради. Подробиці інциденту зясовуються, але з свободою слова та свободою думки у Березані, здається, покінчено. Почався новий етап – свобода полювання на журналістів та опозиційно налаштованих до місцевої влади громадян…

Ну що, Володимире Григоровичу? Дочекалися? Гарного настрою!

Марія Головкіна Овва, Дмитре на вас напали. Та що ви кажете. Вас такі люди охороняють. Щось тут смаленим пахне. Як на мене то це ви напросився. Якщо це правда, ну це ваша очередна утка.

Марія Головкіна От якби ще й Кириленкові надавали по писку.

Артем Боровик Оце комедія!!!!!!)))))) А як це так сталось, що сепар і енурезник, отакого кабана завалив? І як так сталось, що Сиваки, старий з малим, лупили Братченка , а з синяком Сивак? Чи це може татко іловайський кіборг, дома так відгемселив синка, за те що не вміє влучно плювати репортерові на голову?

Світлана Івасенко Сивак плюнул пряомо в лицо Братченку. И

Марія Головкіна Ой як правильно зробив. Він цього заслуговує.

Марія Головкіна Якби тільки в слюні була кілограмова гиря.

Світлана Івасенко Но подмечено точно еле поместился на больничной койке. Классный пиар-ход. Не переживай Олег, скоро всё заживёт, а сотрясения мозгов у тебя нет, гарантирую, потому, что нету чего трясти. Увы! Да ты, бедненький весом мог его задавить, уж больно много всего неясного.

Артем Осинцев А що скаже так звана жертва, цікаво знати його версію данної події?

наталя кириленко Так звана “жертва”, як ми бачимо, піариться на лікарняному ліжку. А Братченко версії подавати не буде. Хіба що свідчення.

Артем Осинцев Ну з вашого допису, можна зробити висновок,що жертва саме братченко, чи вже щось змінилось?

наталя кириленко А з Вашого коменту вже видно ставлення до цієї події…

Світлана Івасенко Сразу видно парень с мозгами. А Сивак свою версию и не озвучил, преподнёс всё в тумане. Но кто знает Диму никогда в жизни не поверит, что он набросился на огромного быка. А на камикадзе Дима совсем не похож. Ждём правдивых объяснений.

Андрій Волошин Ну Олеже ти і насмішив. Цікаво, а Сивак старший ніде там не замішаний бо як такий спектакль да без нього обійшовся б? Давно він по Березані за Братченком із тапочком бігав і погрожував різноманітними розправами, навіть в рот надавати Дмитру і міліціянтам яких той викликав. Те ще було відео. Цікаво, а часом не за це відео Сиваки оголосили охоту на Братченка?

Світлана Івасенко Обалдеть! Только-что пересмотрела видео, Сивак герой ютуба, столько просмотров. И точно, так и сказал мол в рот дам и тебе и милиции, короче всех он имел. Кто забыл можете посмотреть, есть на что посмотреть. Не удивлюсь если Сиваки объявили Братченку ВЕНДЕТТУ.

Таких депутатов в истории нашего города ещё не было! Избранные народом позорят не только себя, но и весь депутатский корпус. Зачем Тимченку нарушать закон и держать уголовника в депутатах? Этот вопрос интересует многих жителей Березани, почему мэр так зависим от Сиваков? А вчерашнее представление с мордобоем, что это было,очередной запланированный спектакль? Владимир Григорьевич, глупых людей нет , и про Сиваков в Березани знают все и всё. Давайте ещё Олегу Сиваку дадим учасника боевых действий, он это заслужил. Так отбиваться от всех законов, чтобы прикрыть незаконное пребывание отца в депутатах. Пан голова, ответственность за нарушение законов ложится и на ваши плечи и не думайте, что не придёться отвечать…

Сергей Терещук Позорисько. І він називає себе патріотом? Цікаво батько так само в ато робив? Ніготь вріс в палець, і одразу на лікарняне ліжко. Олежка, ти впав в моїх очах. Я вважав що ти розумніший за батька. Така істина тих патріотів котрі кричать про це з усіх сил, тільки що, одразу в кущі! Гидко на це дивитись. Який з тебе чоловік а тим паче воїн?

oleg-sivak-4

Олег Сивак в ролі постраждалого…

Світлана Івасенко Тонко подмечено! Почти один к одному.Среди больших мужчин очень редко попадаются настоящие мужики, в основном такие хлюпики как Сивак. Фото с капельницей в руке это круто жаль, что не с клизмой в попе, было-бы ещё круче. Плохо, что в соседней группе Олег всё удалил, а зря можно было-бы собрать с березанцев денег на лечение, ну ничего в горсовете ещё дают по 500 грн. тяжело-больным. С такой травмой Сиваку не откажут. Подумать только сотрясение отсутствующего органа.

 

Sharing is caring!

2 thoughts on “«Яблуко від яблуні далеко не падає» – про березанських депутатів Володимира та Олега Сиваків, які напали на спецкора НВ”

  1. Обліко моралє місцевих депутатів Сиваків – типове не лише для Березані. Всі вони на гачку у голови, який використовує цю біомасу у власних шкурних інтересах та в інтересах своїх київських хазяїв. За кожне голосування так, як потрібно, голові, їм кидають кістку, і за право глодати цю кістку вони перегризуть горло будь-кому. Вони лОжили на громаду з великої колокольні. Отже депутатів не варто сприймати як Homo sapiens, у цих істот працюють лише два інстинкти – хапальний та щелепно-жувальний. Про який “струс мізків” йдеться?

  2. Дмитро, та ви брехло. Якраз поацівники і бачили як ви кулаком в око викликали міліцію. Ви навіть не маєте мужності написати правду. Взагалі я думала, що геї не вміють битись. «… мою честь та гідність, якої я ніколи не мав. Вибачте мої дітки, що я за гроші поодався».

Send a Comment