Як багато ми ще не знаємо про зв’язки Трампа з Путіним…

За кілька днів до закінчення президентського терміну Трампа з Білого дому зникла товстезна папка із надсекретними розвідданими про Росію, — розслідування CNN.

▪️Папка товщиною 25 сантиметрів містила безліч матеріалів, зібраних розвідкою США та НАТО, але дані про Росію були найбільш засекреченими — вони включали докладну інформацію про російських агентів, а також джерела та засоби розвідки, за допомогою яких уряд США запідозрив Путіна про втручання у вибори у США у 2016 році.

▪Пов’язані з Росією розвіддані були настільки «чутливими», що чиновникам і конгресменам з найвищим рівнем доступу дозволялося переглядати матеріали тільки в штаб-квартирі ЦРУ в Ленглі, а інформація про перегляд та роботу з цими документами містилася у спеціальному закритому сейфі.

▪️ Відомо, що за 48 годин до інавгурації Байдена Трамп наказав доставити папку до Білого дому, після чого наказав своїм адвокатам відредагувати та розсекретити відредагований вміст папки, щоб потім передати це республіканським конгресменам та дружнім ЗМІ. Трамп прагнув підробити та вкинути у ЗМІ відредаговані розвіддані, щоб пустити слідство за хибним слідом на випадок звинувачень про його зв’язки з Росією та втручання Росії в американські вибори.

▪️На щастя, Міністерство юстиції відмовилося розсекречувати документи, незважаючи на наказ, а документи з різним ступенем редакції зараз перебувають у державних архівах.

▪️Але сама папка з оригіналом документів таємниче зникла з Білого дому. Майже через три роки пошуків папку так і не знайшли й інформацію про витік було вирішено зробити публічною.

Як багато ми ще не знаємо про зв’язки Трампа з Путіним…

Sharing is caring!

Send a Comment