Як «CБУ» разом з фальшивим «Правим сектором» бомбили активістів

 

Фоторепортаж підготовлено завдяки відеозйомкам самих нападників у балаклавах, за що редакція «Нашої версії» вдячна розбійникам 

заход

19 листопада в м. Ахтирці Сумської області група озброєних людей в масках увірвалися до офісу регіонального відділення ВГО «Комітет з боротьби з організованою злочинністю і корупцією» і влаштували розправу над його співробітниками – про це в комюніке повідомив помічник голови комітету Володимир КАСИР.

Screenshot_10

За словами Володимира Касира, група молодиків, без пред’явлення посвідчень і ордерів, вдерлися в кабінет керівника Cумського відділення комітету Баркая Муртазі.

Screenshot_13

Вони застосували до активіста грузинського походження грубу силу і розбили обличчя в кров.

Screenshot_4

 

А потім уклали  двох синів (вони також були в офісі) Баркая Муртазі на підлогу.

Screenshot_8

Далі затриманим зв’язали руки скотчем (а чому ж не кайданки?) і почали проводити в приміщенні обшук.

Screenshot_15

Але нічого «цінного», окрім зареєстрованого пневматичного пістолета, не знайшли.

Screenshot_14

На одязі двох силовиків були нашивки «СБУ», на інших – якісь шеврони, схожі на розпізнавальні знаки «Правого сектора».

Screenshot_11

«Вони підкинули бойовий пістолет і чотири гранати, щоб мати можливість далі «шити справу» і тримати людей на гачку, як вони це уміють. Але на підкинутих боєприпасах не виявилося ніяких слідів (відбитків) затриманих, і «пришити» їх до справи не вдалося. Через якийсь час, коли молодики зрозуміли, що справа загрожує великими неприємностями, затриманих відпустили», — повідомив Володимир Касир.

Screenshot_5

«Я намагався з’ясувати, хто ці люди, в чому нас звинувачують і чому вони дозволяють собі так поводитись, — розповів журналістам Баркая Муртазі.

Screenshot_3

Нам щось кричали про здирництво, про «дахування» нафти й лісозаготівель, що ми прикриваємося Саакашвілі і Сакварелідзе. Але це — повний абсурд. Не заперечую, що діяльність нашого комітету, в якому я працюю вже багато років, багатьом місцевим «авторитетам» не до душі, ми реально боремося з корупцією і не збираємося зупинятися. Ми відкриті для будь-яких перевірок і ніколи не ухилялися від відповідальності.

избиение

Але влаштовувати таке беззаконня під прикриттям СБУ і шанованого мною «Правого сектору» — це вже переходить всілякі межі, висловив свою позицію Баркая Муртазі.

видеооператор

«Можливо, цю справу, як і десятки інших подібних випадків свавілля представників влади і розбійників в камуфляжі, вдалося б зам’яти. Але, на біду нападаючих, хтось з їх прихильників примудрився викласти докладне відео в Інтернет. За пару днів ролик на Ютюбі вже зібрав десятки тисяч переглядів, і скандал набув всеукраїнського масштабу.

Screenshot_16

На керівництво комітету виходили впливові люди з проханням зам’яти скандал, мовляв, самі розберемося і покараємо, кого треба. Але якщо діяти таким чином – завтра у вогні бандитських розбірок і незаконних дій силовиків опиниться вся Україна, підсумував ситуацію Володимир Касир.

 Screenshot_9

Центральне керівництво ВГО «Комітет з боротьби з корупцією і організованою злочинністю» заявляє, що не збирається йти на оборудки із совістю, а вимагатиме від центральної влади відкритого і всебічного розслідування обставин інциденту. Винні мають зазнати покарання по всій суворості закону.

У зв’язку з цим комітет звертається з проханням до українських ЗМІ не дозволити загасити скандал і посприяти об’єктивному розслідуванню даної ситуації під контролем громадськості.

Тут можна подивитись відео: 

https://www.youtube.com/watch?v=fcEYMEHvulY

 487804_164315700384102_395126397_n

Sharing is caring!

4 thoughts on “Як «CБУ» разом з фальшивим «Правим сектором» бомбили активістів”

  1. Что вы пишите придурки??Совсем ку-ку??Какой еще комитет по борьбе с корупцией??Это что еще за выдумка??Борьбой должны заниматься МЕНТЫ!!!!!А не какие то дауны -грузины непонятно откуда!!Господи где мы живем?

  2. …Это те Миша (Муртази) и Света(его жена)-давние аферисты ,воры и бандиты, ,которые жили БЕСПЛАТНО в моем доме (г. АХТЫРКА, ул.Молодежная,5 ) – я,сама одинокая многодетная мама, пожалела многодетную семью (тогда у них было 4 мальчика,а Вика и вслед за ней еще 1 сын родились в моем доме….).Дом был укомплектован мебелью,2 шифоньера были забиты детскими вещами моих детей,большая библиотека детской и мировой литературы……………За полтора годы они родили двоих детей и уничтожили забор вокруг усадьбы,разобрали сарай,летнюю кухню,срубили фруктовые деревья, (топили плиту!!!!!!,) даже межкомнатные двери сожгли,все книги,разобрали пол на веранде………..УГРОЖАЛИ МНЕ ЗАБРАТЬ МОЙ ДОМ!!!!!!!!!!!!…………..и когда я сказала,что вызову милицию,сбежали в одну ночь,задолжав соседям и многим ахтырчанам немалые суммы денег………..Жалко,что такие безумные не люди,а нелюди нарожали столько детей ,и пример и воспитание таких рожателей (родителями их назвать трудно) сломали УЖЕ жизнь детям……

Send a Comment