Як Дубовий рветься очолити ТПП України, а нардепи Кужель, Суслова та Дейдей йому сприяють

Дубовой

Журналісти «Нашої версії» раніше вже звертали увагу на появу анонімних статтей і відео, опублікованих в мережі Інтернету (http://patrioty.org.ua/blogs/zvilnenniu–buty-bloher-pro-skandal-navkolo-verkhivky-torhovo-promyslovoi-palaty-ukrainy-111499.html), в яких їх «сором’язливі» автори вперто намагаються переконати громадськість у начебто незаконній діяльності Торгово-промислової палати України та її президента Геннадія Чижикова. Ми також писали про те, хто замовляє подібні публікації. Замовником-кукловодом у них був і є підприємець і екс-нардеп від БЮТу Олександр Дубовий. Що характерно, якщо раніше пан Дубовий аж ніяк не виявляв свого інтересу до подій навколо ТПП, ба навіть заперечував, що його це питання цікавить, то останнім часом він вийшов з тіні й остаточно дав зрозуміти, хто хазяїн ситуації і хто замовляє музику, під яку танцювали і продовжують (не без власного зиску, напевне?) танцювати народні депутати з різних фракцій – це, перш за все, народний депутат України Олександра Кужель («Батьківщина»), яка схилила (як вона це уміє) колег по парламенту Євгена Дейдея («Народний фронт»), Ірину Суслову (пройшла в парламент за списками «Самопомочі»), Ігоря Луценка («Батьківщина») й інших взяти участь у боротьбі з керівництвом громадського об’єднання, яким фактично є Торогово-промислова палата України. Самі ж вони, користуючись депутатською недоторканістю, наче в останній бій рішуче пішли з відкритим забралом.

Поки керівники партій та фракцій цих нардепів чубляться і з’ясовують стосунки в боротьбі за владу, вони показують їм приклад того, як можна досягати єдності інтересів. Аби не бути голослівними стосовно «депутатської» активності, наведемо цитати з журналістських розслідувань колег інших видань, які свідчать про те, що у наших «героїв» власні інтереси далекі від народних та державних…

Ірина СУСЛОВА

 Суслова

Щодо Ірини Суслової – достатньо лише набрати у Гуглі це ім’я і спливе там таке-е-е!

Так, її виключили з «Самопомочі» за систематичні прогули засідань фракції і формальне ставлення до своєї роботи (http://reporter.zt.ua/news/17004-pochemu-nardep-yryna-suslova-poshla-protyv-voly-voly). «Репортер Житомира» публікує матеріал Михайла Стацури, який, зокрема, пише:

«Використовуючи вплив депутатської «корочки» і скандальне реноме, новоявлений депутат влаштувала скандал в навчальному закладі, намагаючись змістити його керівництво і працевлаштувати сестру (Марину – ред.). Не вийшло. Студенти, викладацький колектив та громадськість встали на захист керівництва вишу, обурюючись свавіллям Суслової. Скандал замяли, але «Самопоміч» свої висновки зробила. З чуток, саме тоді їй зробили останнє попередження: зведення особистих рахунків в грошових справах не повинно відбиватися на репутації партії. Але дисциплінарне навіювання не допомогло. Вже через кілька тижнів Суслова оскандалилася на всю Україну, несподівано проголосувавши за кандидатуру нового Генпрокурора, всупереч позиції фракції «Самопоміч». Тут вже в причинах не розбирались: Ірину виключили з фракції, визнавши помилковість появи її в списках. На жаль, імперативний мандат у нас не діє, тому Суслова залишилася позафракційним народним депутатом. Як тонко вона відмітила в кулуарах Ради, «мій абонемент оплачений на пять років». Що ж, тут не посперечаєшся. І все ж даремно «Самопоміч» вирішила не виносити «сміття з хати». Адже справжня причина норовливої поведінки Суслової полягає в тому, що вона цілком і повністю залежить від свого покровителя, який на даний момент входить в оточення дніпропетровського олігарха».

Однак, як бачимо, пані депутатка й надалі не цурається отримати зиск «на стороні». Мало того, «Ірина Суслова позиціонує себе мало не головним люстратором нового парламенту, хоча сама ніяк не може звести власну декларацію про доходи. У власності парламентарія множаться не лише автомобілі бізнес-класу, але і аксесуари, які аж ніяк не в’яжуться зі скромною зарплатою нардепа. Судячи з усього, Суслова живе неофіційними доходами, які вважає за краще приховувати від оподаткування», – пише сайт SKELET-info.

А в інтерв’ю сайту «Депутатский Контроль» пані Суслова відверто і цинічно зізнається:

– Слухайте, якщо ви чекаєте на відверту відповідь, то я можу сказати наступне. Ви прекрасно знаєте, яка низька заробітна плата у народних депутатів. Однак ми також люди, і нам потрібно будувати своє майбутнє. Я скажу відверто – мене взяли в список за умови, що я буду робити все, що мені скажуть ті люди, які приймали активну участь у фінансуванні партії «Воля». Як ви розумуєте, мова йде про Юрія Дерев’янко. Я буду робити те, що він мені скаже, оскільки він платив за моє місце у списку.

І вже зовсім все ставить на своє місце життєве кредо цієї горе-депутатки така відповідь на запитання кореспондента сайту «ДК»:

— Ми не можемо не запитати про Вашу декларацію про доходи за 2014 рік, адже публічність у діяльності народних депутатів це дуже важливо. У вашій декларації Ви зазначаєте, що отримали в дарунок — 107 тисяч гривень, продали майно за 170 тисяч, при цьому у 2013 році ви не були власницею майна. Це не зрозуміло. Ви взагалі є власницею нерухомого майна, бо в вашій декларації вказано, що у вас є квартира?

— При всій повазі до вас, я взагалі не буду це коментувати. Це цілком моя справа. Може це кидає тінь, що в мене є якісь «ліві» доходи, проте порівняно з іншими вважаю, до мене питань щодо корупції бути не може, тим більше всі знають, яку активні позицію я займаю у боротьбі з нею.

Ось воно – справжнє обличчя і позиція цієї кар’єристки! Ірина Суслова вважає, що всі її гріхи має покривати те, що вона активно «бореться з корупцією». Але однопартійці по «Самопомочі» вже дали їй оцінку цієї лже-боротьби. Хоча, як не прикро говорити, ця політична партія дуже пізно це усвідомила, бо «скриньку Пандори» її керівництво вже відчинили. Біда для репутації «Самопомочі» вже вийшла волю. Єдине, на що колишні однопартійці Суслової можуть сподіватися, – це на Господа, котрий, як у відомому міфі, своєю волею допоможе Пандорі закрити цю скриньку лиха, а на її дні побачити лише надію на краще. Однак, судячи з усієї гіперактивності цієї депутатки, годі й сподіватися, що вона припинить займатися тим, для чого вона насправді прийшла до парламенту.

Євген ДЕЙДЕЙ

Нещодавно українські ЗМІ повідомляли про облогу, в якій тримали державну компанію «УкрГазВидобування». Зокрема, ось що пише автор сайту «Стоп Откат»:

«Це підприємство є ласим шматком для олігархів та депутатів. Після Революції гідності як жертовного барана «УкрГазВидобування» дали на «проїдання» двом групам політичного впливу. Але від середини минулого року «УкрГазВидобування» отримала нове керівництво на чолі з Олегом Прохоренком, виходцем із міжнародної компанії McKinsey. Приступивши до виконання обов’язків, Прохоренко зіштовхнувся зі спротивом зовнішніх «смотрящих». Це протистояння зрештою вилилося у організовану масовку під центральним офісом «УкрГазВидобування» та ледь не закінчилося силовим захопленням компанії. Саме такий сценарій, за словами відповідальних за безпеку, розроблявся з метою показати неможливість нового керівництва фізично захистити державне підприємство. Тижневу облогу компанії «УкрГазВидобування» зрежисували депутати від Народного фронту.

Дейдей

Одним з учасників цієї атаки був народний депутат України Євген Дейдей, який особисто, в оточенні людей у камуфляжній формі, зображав протест на прохідній «УкрГазВидобування» (фото).

Коли ж учасників пікетування після триденного «фестивалю» під входом до «УкрГазВидобування» запросили на зустріч до керівника компанії Олега Прохоренка, вони не змогли не лише сформулювати свої вимоги, але навіть правильно озвучити назву обладнання, яке в їх вустах перетворилося з «колтюбінгової установки» на «котлюбительноє».

До речі, пан Дейдей промишляє «депутатським бізнесом» сам і дає змогу заробити іншим своїм колегам.

 Олександр Кодола

Нардеп Олександр Кодола звертається із запитанням до тодішнього генпрокурора Яреми

Як це він продемонстрував щодо народного депутата України Олександра Кодоли, пообіцявши 1500 доларів «подяки» за питання генеральному прокурору України Віталію Яремі під час його виступу у Верховній Раді України 6 лютого 2015 року.

Фото листування Кодоли з Євгеном Дейдеем опублікувало співтовариство Євромайдан в Facebook:

 СМС от Дейдея

Нардеп Олександр Кодола «заробив» $1500 за питання Яремі. Фото- і відео факт – http://antikor.com.ua/articles/26994-nardep_iz_partii_jatsenjuka_zarabotal_1500_za_vopros_jareme._foto-_i_videofakt

«Озвучь пожалуйста ген-му про печерско-одесского прокурика. То, что мы обсуждали. У меня 1,5 спасибо для тебя в твердом американском переплете и личная благодарность», – сказано в повідомленні Дейдея Кодолі. Підкреслимо, що, судячи по листуванню народних обранців, Дейд в п’ятницю, 6 лютого, в Раді був відсутній. Питання Кодоли Яремі на відео з 41хв. 43 сек.

Олександра КУЖЕЛЬ

Про самовідданість та рішучість у відстоюванні своїх шкурних інтересів Олександри Кужель сказано і написано багато. Ми ж нагадаємо лише один красномовний факт з її плідної біографії. Саме з такою рішучістю О. Кужель, працюючи в 2004-2005 роках у команді Віктора Януковича, «героїчно» і «доблесно» відстоювала його інтереси в якості кандидата в президенти – див. відео: https://www.youtube.com/watch?v=nn6Qm-tlm_8

 Кужель за Януковича

Виступаючи перед прихильниками її патрона на привокзальній площі столиці України, ця пані провокувала натовп до рішучого протистояння учасникам Помаранчевої революції, тобто до кровопролиття, що могло перерости в громадянську війну. Олександра Кужель волала (передаємо мовою оригіналу): «Виктор Фёдорович, бери власть и наведи порядок! Заводы должны работать, а не бастовать!».

І як же це діаметрально протилежне тому, що чинить інша жінка і народний депутат від «Батьківщини», Герой України Надія Савченко! Бо саме такі як О. Кужель випестили головного зрадника українців В. Януковича.

Ми вже писали, що сама начебто Кужель заперечує бажання зайняти кабінет глави ТПП, але її подільники в боротьбі з ТПП прямим текстом називають її прізвище. Мовляв, Кужель – гідний кандидат в президенти цієї громадської організації. Однак ця пані вдовольняється бути ширмою для брудної авантюри. Бо президентом Торгово-промислової палати України конче потрібно стати пану Дубовому. І він навіть уже сформував свій «передвиборний штаб» по захопленню цієї посади. Оскільки Олександр Дубовий є типовим рейдером, то і в цій справі по здобутті жаданої посади він діє у звичній манері.

До речі, всі його «геройства» задокументовані. Відомо, що захоплені ним підприємства перетворилися на купу будівельного сміття. СБУ і МВС вже загнали Дубового в глухий кут, але довести вину одеського рейдера заважають його покровителі в партії «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко. Нині як ніколи Дубовому ой як потрібен публічний імідж чесної людини. І краще за крісло глави ТПП годі й шукати!

Тож промисловцям України не завадило б зважити усі «за» і «проти», перш ніж приймати рішення стосовно участі у виборах таких одіозних персон як О.Дубовий, О. Кужель та їм подібним.

Влад ГОЛОБОРОДЬКО

 

Sharing is caring!

Send a Comment