Як користуватися сервісами проекту Картка киянина

Користуватися сервісами проекту Картка киянина тепер можна через відкриту онлайн-реєстрацію, не маючи на руках фізичної карти. Незабаром також запустять мобільний додаток для iOS і Android.

Після реєстрації кияни зможуть в онлайн-режимі оплатити комунальні послуги, оформити страховку, поповнити рахунок мобільного телефону, купити квитки, оплатити інтернет-послуги, а також записатися на прийом до лікаря, чиновника чи написати скаргу, пише ITC.

Щоб скористатися новою функцією, на сторінці реєстрації необхідно вибрати пункт У мене немає Картки киянина, вказати свій номер телефону, електронну пошту та створити пароль.

На екрані відобразиться повний список модулів: медицина, транспорт, освіта, торгівля, сервіс комунальних платежів, адміністративні послуги, культура, страхування та оплата послуг.

imageimageimage
Як користуватися Карткою киянина онлайн 3 фотографии

За словами розробників, у режимі відкритої реєстрації будуть доступні не всі функції Картки киянина. Наприклад, наявність фізичної картки знадобиться для всіх сервісів, де необхідна ідентифікація користувача.

Раніше ми писали про те, що в картки киянина з’явиться мобільний додаток на IPhone і Android.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment