Як «Редіс» повернувся на війну: «Людина, за якою «азовці» готові йти куди завгодно»

Легендарний командир «Азову» Денис Прокопенко після повернення до України знову у строю

Дружина українського снайпера Арсенія Федосюка та заступниця голови асоціації родин захисників «Азовсталі» Юлія розповіла про повернення на війну командира «Азову» Дениса Прокопенка та наголосила, що він –  дійсно незвичайний командир. Саме про нього абсолютно всі представники «Азову», які його знають, розповідають найбільш дивовижні історії. Про це вона сказала в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua

«Це людина, яка розвинула на той момент полк, а зараз бригаду, до того професійного рівня, в якому він перебував. Ця людина створила атмосферу, допомогла в Маріуполі демонструвати патріотизм. Це людина, за якою «азовці» готові йти куди завгодно, виконувати його накази для підняття бойового духу і ведення ефективної роботи під час наступальних дій. Він як військовий командир, як людина, яка може планувати операції – дуже цінний для України ресурс», – зауважила Юлія.

Заступниця голови асоціації родин захисників «Азовсталі» також пояснила, що повернення Дениса Прокопенка до строю – це нова мотивація для бригади , готовність битися до кінця.

«І для України, для Генерального штабу – це новий подих. Це фахівець, який допоможе планувати всі ці речі», – підкреслює Юлія.

За її словами, після того, як командир «Азову» у липні приїхав до України з Туреччини, то повернувся в роботу з першого дня.

«Це говорить про нього як про людину, тому що не всі командири підрозділів, які перебували в Туреччині, повернулися в роботу, хтось пішов реабілітуватися. Денис одразу пішов у бригаду працювати, і зараз він вже перебуває на фронті. Незважаючи на те, що йому потрібно було б відновити здоров’я, в нього є проблеми, після «Лєфортово» багато всього потрібно було б перевірити, пролікувати, але він одразу повернувся до строю як людина, яка повністю себе віддає справі», – резюмувала Юлія Федосюк.

Нагадаємо, Володимир Зеленський 8 липня заявив, що повертається додому разом із командирами захисників «Азовсталі», які після обміну восени 2022 року весь цей час були у Туреччині.

Денис Прокопенко повернувся на службу у серпні 2023 року, щоб продовжити захищати Україну в лавах «Азову».

Sharing is caring!

Send a Comment