Як сили ООС реагують на провокації окупантів, розповіла нардепка-“слуга”

За її словами, провокації з боку російських окупантів мають місце

Візит більш як 100 нардепів з фракції “Слуга народу” в зону ООС – це хороша можливість побачити й поспілкуватися з військовими та місцевим населенням. Про те, як проходить візит, в ефірі каналу “Україна 24” розповіла депутатка Мар’яна Безугла. За її словами, провокації з боку російських окупантів мають місце, але українські військові реагують “професійно”.

“Був запит від колег, щоб була можливість на власні очі побачити ту ситуацію, яку ми маємо зараз на сході. Для мене як представника комітету з питань національної безпеки і оборони це менш екзотично, наш комітет постійно моніторить ризики й загрози. Проте, це прекрасна можливість для колег, які займаються іншими напрямами, побачити й поспілкуватися з військовими, з місцевим населенням”, – сказала нардепка.

За словами Безуглої, українські військові не відповідають на провокації з боку російських бойовиків. “Наша група відвідала опорний пункт і військово-цивільну адміністрацію, місцеву школу, дитсадок. Подивилися, чи дотримуються режиму тиші, чи є провокації. Вони є, звичайно, втім наші військові тримаються на лінії розмежування, я побачила професійну реакцію, провокації були мінімальні. Ми з колегами ночували на взводному опорному пункті, потім відвідували прифронтові містечка для того, щоб поспілкуватися з місцевою адміністрацією”, – сказала Безугла.

За словами нардепки, режим припинення вогню дотримується з 27 липня. “Школи фактично знаходяться під регулярними обстрілами, діти знають, як себе вести, ховалися в бомбосховищах, це було до весни 2020 року. Після запровадження режиму тиші вони не бачили жодного обстрілу з 27 липня, люди за це вдячні, це те, що вразило”, – сказала Безугла.

Поїздка нардепів від “Слуги народу” на Донбас

www.unian.ua

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment