Як в Ірпені рвали Державний прапор під оплески мера Карплюка та його гостей на День Незалежності

Не обійшлося без казусів на відкритті нового пам’ятника Тарасу Шевченку в Ірпені. Рівно о десятій годині почалися заходи до Дня Незалежності. Уся увага була максимально направлена на новий монумент Кобзарю, який встановили на центральній міській площі 21 серпня

Скульптура Тараса в молодому віці та героїв його творів в мініатюрах, зображених у цій же композиції, були огорнуті полотном в кольорах державного прапора – синій і жовтий. Як зазначив присутній на події мер Володимир Карплюк: «Були суперечки огортати пам’ятник чи ні, але я наполіг, що таки огортати».

Вийшло так, що синьо-жовте полотно не змогло саме спуститися з пам’ятника. Матерія просто зачіпалася за фрагменти скульптури, і її довелося просто тягти розриваючи. З боку це виглядало як розірвання Державного прапора в Національне свято – День Незалежності – під оплески ірпінських чиновників.

bezymyannyj1

В Ірпені на День Незалежності…

bezymyannyj2

розірвали Державний Прапор…

bezymyannyj3

…під оплески ірпінських чиновників

На святі були й гості з Києва. Голова Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський, народний артист Анатолій Паламаренко, екс-голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, правнучатий племінник Тараса Шевченка. Всі вони чомусь як один, розповідали, про те, як Володимир Карплюк дбає про благо містян. Склалося таке враження, що промови писали їм усім в одному місці однією особою.

Пізніше під час концерту кілька разів у центрі Ірпеня пропадало світло, залишаючи святкову сцену без озвучення. Тож народні колективи вже як могли своїми голосами виправляли ситуацію. На той момент чиновницький «бомонд» вже залишив місце святкування. У багатьох простих людей склалося враження, що «начальству просто байдуже», і свято, і люди, і Незалежність, і Україна, яку вони в будь-який момент ладні проміняти на більш вигідне громадянство.

Джерело: http://zora-irpin.info/v-irpeni-na-den-nezalezhnosti-rozirvali-derzhavnij-prapor/

 

Sharing is caring!

4 thoughts on “Як в Ірпені рвали Державний прапор під оплески мера Карплюка та його гостей на День Незалежності”

  1. Обычно скульптуры покрывают обычной тканью белого цвета и она плавно спадает с сооружения под своей тяжестью. Если же здесь делалось провокативно, то они достигли своей цели. Стыдно за такого недалекого человека. Это неисправимые ошибки. Нужен ли такой мэр в Ирпене??? Мало ли что ему придет в голову, чтобы отличиться.

  2. Не думаю, что это провокация. Просто градоначальник Ирпеня Карплюк вместе со всей своей свитой – круглые идиоты, даже без намека хоть на одну извилину… 😉

  3. Хотіли як краще,а трапилось як завжди. Обмотали б скульптуру білим полотнищем і можна було б стягувати як завгодно.
    При сталіні-ростріляли би.

Send a Comment