Як треба вести переговори з Путіним, дав урок Зеленському Ердоган у Сирії

Турецька армія вибила проросійські сили з селища Найраб

У Сирії в провінції Ідліб ідуть запеклі бої між російськими, іранськими та сирійськими проасадовскімі військами з одного боку, і турецькими і антиасадовскими сирійськими військами з іншого боку.

Війна дуже цікава. Російські і турецькі регулярні ротно-тактичні групи взяли під контроль ключові вузли комунікацій у провінції. А їх союзники ведуть війну в проміжках між позиціями РФ і Туреччини.

Росія і Асад застосовують бойову авіацію для ударів по антиасадовских силах. Турецькі війська почали застосовувати для боротьби з авіацією переносні зенітно-ракетні комплекси «Стінгер» виробництва США. 25 лютого турки збили асадовский вертоліт.

Турки авіацію не застосовують, але зате широко застосовують артилерію. У відповідь на російсько-асадовскийе наступ в Ідлібі турки здійснюють контрудар. Невеликі мобільні групи піхоти на легкої бронетехніки і джипах завогневої підтримки турецьких військ атакували селище Найраб. Удар виявився успішним — незважаючи на постійні удари російської авіації, бійці Ердогана в контактному бою вибили солдатів Асада і Путіна з селища. 26 лютого турецька армія знищила у асадівців танк, БМП, збила безпілотник російських повітряно-космічних сил.

Російське командування нічого не змогло протиставити турецькому натиску. Турецька армія перевершує російську по організації і мотивації, і навіть наявність авіації не змушує турків відступати — вони йдуть вперед. Росія, очевидно, побоюється ескалації війни з Туреччиною, країною НАТО. Ердоган проводить зустрічі з Путіним, вони тиснуть руки і посміхаються один одному. Але при цьому дипломатія і війна йдуть в Туреччині своїми дорогами. Переговори про мир, проте, Ердоган супроводжує ударами артилерії і знищенням позицій проросійських і проасадовских сил.

Це важливий урок для України. Мирні переговори і відносини з Путіним Ердоган супроводжує серією атак і обстрілів по російських і асадовских позиціях. І це підвищує авторитет Туреччини і робить дипломатію ефективною.

Джерело: сторінка Юрія Бутусова на ФБ

Sharing is caring!

Send a Comment