Як виграти суди? Роздати іграшки адвокатам!

Скільки медіа-наперсточника не годуй, все одно шукатиме, кого розвести. Майстер-інтриган Олена Овчиннікова знову вийшла на полювання.

Новий «проєкт» від овчинніківського «колективу експертів» – рейтинг «30 найкращих адвокатів регіону». Чому саме адвокати? Тут все зрозуміло. Овчиннікова знайшла дуже заможну групу осіб, у яких зашкалює самолюбство. І давай їх обробляти! А які ж критерії розміщення місць? І перший же пункт – якесь бінго! Медіаактивність! Тобто найкращими адвокатами, на думку Олени Овчиннікової, є ті, про яких регулярно говорять у ЗМІ. А ви пам’ятаєте, хто в нас майстер замовних матеріалів?

Все вірно – міньйони Овчинникової за певну суму (за перевіреними даними в межах 5-10 тисяч у.о.) забезпечують адвокату правильну медіаактивність, іноді навіть вигадуючи виграшні справи та відбілюючи каламутну репутацію. Працює медіабанда Овчиннікової і у зворотному напрямку. Адвокатів у регіоні не 30 і не 50. До рейтингу потраплять не всі. Для конкурентів заготовлений добірний мерзенний компромат: вкидання брудної білизни та замовні статті. Нагадаємо, медіакілерство – давнє хобі Овчиннікової.

Як і шахрайство! Джерела повідомляють, що Овчиннікова знову (як не дивно) бере гроші за піар та місце у рейтингу, а потім пропадає з радарів, змінює номери телефонів, пошту, адреси офісу. Словом, шукайте вітру в полі.

Ось тільки на цей раз вона вирішила «натягнути» не тих людей. І правоохоронці нарешті оголосили шахрайку у розшук. Сподіваємося, що незабаром від Овчиннікової вийде новий рейтинг – «Топ місць позбавлення волі Одеської області».

Sharing is caring!

Send a Comment