Яке покарання? Близькі до Єрмака мають бути чистими не тільки від провини, а й від підозр…

The New York Times пише, що відставка міністра оборони відбулася «після шквалу повідомлень про хабарництво та фінансові порушення у його відомстві».

«Буквально минулого тижня радник США з національної безпеки Джейк Салліван зустрівся з трьома високопосадовцями, щоб обговорити зусилля щодо викорінення корупції під час війни. Це пов’язано з тим, що деякі законодавці у Сполучених Штатах використали хабарництво як аргумент на користь обмеження військової допомоги Україні», – повідомляє The New York Times.

Видання нагадує, що безпосередньо Резнікова не звинувачують у корупції, але розширення розслідувань у його міністерстві стало першою серйозною проблемою для уряду.

За даними уряду, наведеними у статті, цього року «контракти на постачання зброї на суму близько 980 млн. доларів не було поставлено вчасно, а деякі передоплати за зброю зникли на наглядових рахунках торговців зброєю, згідно зі звітами, поданими до парламенту. Хоча точні подробиці не розголошуються, порушення дозволяють припустити, що співробітники міністерства із закупівель не перевіряли постачальників чи дозволяли торговцям зброєю піти з грошима, не поставивши озброєння».

«Урядовці визнають, що за деякими військовими контрактами не було зроблено озброєння чи боєприпаси, і що частина грошей зникла. Але вони кажуть, що більшість проблем виникли в хаотичні перші місяці вторгнення минулого року і відтоді були усунені», – йдеться у публікації.

Західні донори уважно стежать, як Україна вирішує цю проблему.

Це приголомшливо! Міністерство оборони загрузло в корупції, але міністра особисто ні в чому не звинувачують. І справді, хто ж звинуватить людину Єрмака? Хто наважиться?

Sharing is caring!

Send a Comment