Якщо у нас серед білого дня у центрі міста загрожують життю активістів, то що тоді змінилося з часів Майдану? – Олена ЄСКІНА

Щойно на сторінках ФБ – https://www.facebook.com/vitaliy.chernyakhovskiy – депутат Київради Олена ЄСКІНА висловила своє ставлення до ганебного злочину біля міської прокуратури – нападу двох покидьків на відомого київського громадського активіста Віталія Черняховського.

 609908_1_w_570

Зараз я в лікарні у Віталія Черняховського. Його просто не можна впізнати. Зламані щелепи, зламано ребро, закрита черепно-мозкова травма, численні ушкодження м’яких тканин.

11009193_10206526152460892_382064547734671295_n

Били професійно, вказані побої здійснили менш ніж за хвилину 2 чоловіки. Били серед білого дня, не ховаючи обличчя у балаклави, біля будівлі прокуратури м. Києва. Невідомо чим це закінчилося, якщо б на допомогу не кинулися працівники прокуратури, які звільнили Віталія від нападу…

Віталій вважає, що побиття пов’язано з його громадською діяльністю, зокрема, боротьбою з протиправними забудовами. На Черняховського напали, коли він йшов на зустріч з журналістами телеканалу ICTV давати коментар стосовно тарифів (за декілька хвилин до запланованої зустрічі), а вчора він був на ефірі 17 каналу та висвітлював ситуацію по скандальній забудові на Осокорках.

Безымянный4

Звертаюся з депутатськими зверненнями з вимогою, щоб зазначена ситуація була взята під особистий контроль керівників МВС, злочинці були негайно знайдені й притягнуті до відповідальності!

Якщо у нас серед білого дня у центрі міста робляться спроби замаху на життя активістів, то що тоді змінилося з часів Майдану?

Нагадаємо, що на сайті НВ повідомлялося про побиття двома невідомими парубійками спортивної статури біля прокуратури міста Києва Віталія Черняховського — громадського активіста – http://n-v.com.ua/vozle-prokuratury-goroda-kieva-byl-izbit-vitalij-chernyaxovskij/

 

Sharing is caring!

Send a Comment