Євгеній Якунов: Чи знімати комедійні серіали під час війни?

Замислився над цим після шкандалю з Горбуновим, Ткаченком, Поворознюком і 33 мільйонами. І думаю, що таки треба. Тільки гумор воєнних років особливий. А отже і сюжет кіно має бути відповідний. Який саме? Це, скажімо, міг би бути серіал з умовною назвою «Вагнер».

Головний герой – немолодий одеський єврей на прізвище Вагнер, який все життя працював клоуном у цирку. Примітність його в тому, що він дуже схожий на путіна, і навчившись пародіювати того, заробляє гроші, виступаючи на закритих корпоративах.
Але через неймовірну схожість з російським диктатором його зненавиділа вся Дерібасівська і він вирішує тікати кудись в Запорізьку область, аби розшукати там свою колишню кинуту ним коханку.
Але в цей час починається вторгнення і старик Вагнер потрапляє в полон до пригожинців. Їх вельми насмішило прізвище дідугана в паспорті і вони взяли його з собою, щоб розважав на привалах, пародюючи путіна.
Слава про Вагнера почала ширитися і ним зацікавився сам Пригожин. А побачивши, наскільки одеський клоун схожий на путіна, відправив його до Москви у ФСБ.
Вагнера направляють до таємної школи двійників путіна, де він настільки входить в роль, що навіть путінська охорона плутається – де справжній бос, а де його двійник.
Сам путін страшенно боїться замахів на своє життя і весь час сидить в таємному бункері, тож його двійник все частіше виконує президентські функції – зустрічається з Орбаном і Сі, спілкується телефоном з Макроном.
Користуючись нагодою Вагнер знаходить десь на окупованій території свою Колишню і влаштовує її спікером у Державну думу.
Між тим у Пригожина свої плани на Вагнера, він хоче змістити справжнього путіна і підмінити його слухняним двійником, тобто Вагнером. Пригожин ставить своїх людей в путінську охорону і ті блокують його зв’язок зі світом.
Між тим Вагнер сходиться з Кабаєвою і та від нього вагітніє. Колишня Вагнера дізнається про це і, аби помститися, вносить до Держдуми проект постанови про оголошення війни Китаю. Держдума одноголосно голосує за.
Китай у відповідь піднімає у повітря всю свою стратегічну авіацію. У Кремлі починається повний рейвах, в результаті якого Вагнер випадково натискає червону кнопку в ядерній валізці, забутій в путінському кабінеті кимось з офіцерів.
У небо піднімаються ракети, які Китай, гадаючи, що б’ ють по ньому, успішно збиває.Одна із збитих ракет потрапляє у бункер путіна, куди саме прибув Пригожин, аби ліквідувати свого боса. Обох накриває ядерним вибухом.
Шойгу й Кадиров терміново прибувають в Кремль і прохають Вагнера підписати капітуляцію, запропоновану Китаєм.
Вагнер мириться із своєю Колишньою і розмірковує в Кремлі, що далі робити з росією, яка розвалюється на очах. Кінець фільму.

Sharing is caring!

Send a Comment