Юрій Бутусов: Воїн ЗСУ Олександр Ябчанка вважає, що більшість депутатів ВР «плюнули виборцям в обличчя»

Справжній герой, поранений у ближньому бою піхотинець батальйону імені Дмитра Коцюбайла, написав, що думають військові про вчинок народних депутатів, які сидять у тилу і голосують тільки завдяки українським воїнам.

Возможно, это изображение текст «11 16:20 пдсумки голосування № 57 за 199 проти 2 утримались 29 не голосували 87 всього 317 ршення не приинято радат»

Олександр Ябчанка: «Дивіться, ось цим голосуванням депутати сховали від нас свої статки. Іншими словами, виглядає це так «не ваша справа, де я взяв/взяла мої гроші». Чи це погано? На мою думку, це плювок нам, виборцям, у обличчя. Чи погано, коли плюють у обличчя? Ну, на любителя, мені от, не подобається. Чи винні депутати, котрі не дали голосів? Поза сумнівом, винні ті, хто не підтримав відповідну норму. Але, частинка відповідальності на цьому провалі і на мені. Адже, це ж мій парламент. До чого я це пишу, аби нагадати усім виборцям, що голосування у парламенті це відповідальність виборця. Що я із цим робитиму? Подивлюсь поіменне голосування і ніколи не проголосую за жодного з тих, хто не дав свого голосу».

Юрій Бутусов: «Українська влада просить допомогу і отримує десятки мільярдів доларів, пільгові кредити та гранти від понад пятидесяти іноземних держав. Українська влада забирає майже усі гроші у місцевого самоврядування для закриття дир державного бюджету. Десятки мільйонів людей в Україні та усьому світі жертвують мільярди доларів на потреби оборони та гуманітарну сферу. І в цей величний момент, коли віддають усе, коли кожного дня гинуть сотні патріотів, коли йде Третя світова війни, коли мільйони українців втратили своє майно, дві з половиною сотні народних депутатів України відмовляються відновити обов’язкове оприлюднення декларацій своїх статків, статків інших державних службовців і співробітників офісу президента. Це дуже дріб’язково по-людські. Це публічна образа усіх, хто допомогає та направляє нам гроші та ресурси з-за кордону. Це приниження пам’яті десятків тисяч патріотів, які віддали життя заради честі та гідності України. Це бажання діяти без контролю, і неповага і до суспільства і до наших західних союзників, яким важливо бачити прозорість та чесність влади. Сподіваюсь, що президент Украіни засудить це злочинне голосування парламенту, накладе вето на законопроект, і закличе парламент та свою монопартію, яка підтримала законопроект, проголосувати інакше – так як це вимагає совість та честь».

Українці зібрали 25 тисяч підписів під петицією з вимогою до президента накласти вето на законопроєкт №9534 та повернути його до парламенту, щоб відкрити реєстр майнових декларацій чиновників.

Sharing is caring!

Send a Comment