Захисту від українського кривосуддя потребують Захисники Вітчизни!!!

Військовий не зміг стриматися і просто обматюкав суддів і прокурора під час засідання у справі розвідника Романа Червінського.

Воїн з позивним Латиш (Sergii Latvietis) підняв дуже болючу тему – ватники в манитіях та погонах і досі продовжують знищувати Захисників України:

«Якщо хтось побаче відео з моїм агресивним «виступом», зарання прошу у всіх пробачення за свою поведінку в судовій залі, така поведінка не гідна для захисника України. Але в той момент, коли я подивився в цинічний та безкарний погляд «масковського» судді, мене просто накрило емоціями та переповнила ярість, ледве стримався, щоб силою не звільнити з-під варти товариша полковника прямо там.

PostSkriptum

За час перебування у залі суду я так і не зміг подивитись в очі Герою України Роману Григоровичу, мені було дуже соромно за те, що поки ми боронимо неньку на фронті, йому доводиться терпіти ув’язнення та приниження зі сторони проросійської влади, в той час коли його безцінний досвід та відданість Україні можна ефективно використовувати при знищенні окупантів.

СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ!»

Sharing is caring!

Send a Comment