Завдяки батьку з інвалідністю син нардепа від «Слуги народу» втік за кордон

Син народного депутата від «Слуги народу» Олени Копанчук Дмитро виїхав за кордон під виглядом супроводу батька-інваліда та додому не повернувся. Про це пише ngl.media.

Дмитро балотувався від «Слуги народу» за списком і успішно став депутатом міськради у Рудках, містечку на Львівщині з населенням трохи понад п’ять тисяч.  На той момент 20-річний Дмитро Копанчук уже керував кількома компаніями і отримував вищу освіту у Львівській політехніці. Минулого року він закінчив там бакалаврат і вступив на магістратуру за напрямком «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Попри діючу заборону виїзду з країни для чоловіків призовного віку минулого року Дмитро Копанчук тричі побував закордоном, і принаймні двічі (24-25 липня і 1-18 серпня) виїжджав як водій водій-волонтер через систему «Шлях», куди його вносили за клопотанням Хмельницької ОВА.

Цього року Дмитро Копанчук  1 січня він перетнув у Смільниці українсько-польський кордон на новенькій Toyota Land Cruiser Prado 150, що належить компанії «Гідросвіт», де він є співвласником. Офіційною підставою для виїзду став супровід його  батька, 46-річного Володимира Копанчука з другою групою інвалідності і , доцента кафедри кримінального права Хмельницького університету управління та права.

Трохи більше, ніж через місяць, 7 лютого, батько тим же автомобілем повернувся до України, але разом Володимиром Федорчуком, екс-депутатом Хмельницької облради та колишнім бізнес-партнером Олени Копанчук.

Сам Дмитро Копанчук так і не повернувся. Це прямо суперечить законодавчій вимозі повернутися в країну не пізніше, ніж супроводжувана особа з інвалідністю. Його батьки відмовились коментувати ситуацію.

Вже більше семи місяців Дмитро Копанчук не з’являється у Рудківській міськраді, де є депутатом від партії «Слуга народу». Там лише знають, що він закордоном.

З його слів знаю, що він на навчанні. Але що – я бачив якісь документи? На навчанні, то й на навчанні, – каже Іван Лозинський, голова Рудківської громади.

Загалом з осені 2020 року депутати Рудківської міськради збирались 24 рази, проте Копанчук був на засіданнях лише 10 разів. Міськрада могла б достроково припинити повноваження депутата за його особистою заявою, але він її не надсилав.

В обласному осередку партії «Слуга народу» протягом чотирьох днів не знайшли можливості відповісти на запитання щодо свого представника у Рудківській міськраді.

22-річний Дмитро Копанчук є директором і власником/співвласником принаймні десяти компаній: ТОВ «ЕК Рашівка-Псел», ТОВ «Гірнично-видобувна компанія Подільські кар’єри», ТОВ «Ігуасу», ТОВ «Ера глемпінг», ТОВ «Обзор»,ТОВ «Зелений еко-світ», ТОВ «Гідросвіт», ТОВ «Керуюча енергетична компанія», ТОВ «Рудківська енергетична компанія», АО «Копанчук і партнери». Фінансова звітність за 2022 рік доступна лише у двох компаній – ТОВ «Обзор» (дохід 593,2 тис. грн, чистий прибуток 8 тис. грн) і ТОВ «Гідросвіт» (дохід 1363,7 тис. грн, чистий збиток 1096,6 тис. грн).

Sharing is caring!

Send a Comment