Зеленський на питання про транзит газу віджартовувався: «А у нас газопровід»

Президент України Володимир Зеленський уникає прямих відповідей на питання про транзит газу з Російської Федерації. Це сталося в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1 + 1».

Так у четвер, 12 грудня, Президент України Володимир Зеленський прийшов на черговий випуск ток-шоу, присвяченому зустрічі в «нормандському форматі», що відбулася напередодні. Розмова між Зеленським та телеведучою Наталією Мосейчук проходив у форматі бліц-опитування. Одне з питань стосувалося переговорів про транзит газу, які відбулися між українською і російською сторонами в рамках «нормандського саміту».

«А у нас в квартирі газ, Володимир. Так що…», — сказала Мосейчук.

«А у нас газопровід! У цьому баланс», — віджартувався Зеленський.

Пізніше Глава держави — знову в жартівливій манері — повідомив, що на даний момент в газових переговорах спірним залишається питання про термін дії договору.

«Я бачу, що всі налаштовані на те, щоб підписати договір (про транзит газу). Тобто питання зараз головне в терміні цього контракту. …Росія нам пропонувала 1 рік спочатку, а ми їм запропонували трошки більше — 10 років. Потім нам запропонували, я пам’ятаю, три роки, а ми запропонували компроміс — 10 років знову. Я думаю, що ми зійдемося на нормальному… На десяти! Дуже хочеться так», — сказав Зеленський.

 Раніше повідомлялося, що в ході газових переговорів між російською і українською сторонами в рамках «нормандського саміту» була досягнута тільки домовленість «продовжувати домовлятися».

 Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що на сьогоднішній день говорити про те, якою буде домовленість щодо газового транзиту з Росії, передчасно.

 Президент України Володимир Зеленський заявив, що за підсумками зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним може з більшою ймовірністю говорити про підписання контракту на транзит газу на термін до 10 років.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment