Земельний законопроект Тимошенко від 2008 року нардеп Олексій Мушак зареєстрував повторно – цікаво як проголосує пані Юлія?

bezymyannyj1

Народний депутат від БПП Олексій Мушак

Народний депутат від БПП Олексій Мушак вносить законопроект про ринок землі зкопійований у лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив народний депутат Олексій Мушак.

«Юлія Тимошенко хотіла вільного продажу землі. Правда, це було в 2008 році. Коли вона була прем’єр-міністром. Навіть урядом було внесено законопроект «Про ринок земель». Досить ліберальний до речі. Той парламент був недостатньо готовий до усвідомлення передових напрацювань. Відповідно ініціатива Тимошенко так і не стала законом. Хоча було позитивне рішення від ГНЕУ. Цей парламент більш готовий вільного ринку землі. Саме тому разом з колегами реєструю слово в слово законопроект Тимошенко 2008 року. В четвер з трибуни ВР запропоную ініціатору Всеукраїнського референдуму долучитися до співавторів. Хороша ініціатива навіть 9-річної давності має бути реалізована.

Нижче скріни з сайту ВР, фото архівного подання з підписом Тимошенко Ю.В. та документів на переподання.

bezymyannyj2

bezymyannyj3

bezymyannyj4

bezymyannyj5

Політичний сезон буде гарячим. P.S. Назва законопроекту «Про ринок земель» в версії прем’єр-міністру України в 2007-2008 роках Юлії Володимирівни Тимошенко», — пише він.

Джерело: https://agropolit.com/news/5632-mushak-povtorno-zareyestruvav-zemelniy-zakonoproekt-timoshenko-2008-roku

 

Sharing is caring!

Send a Comment