Журналістку з Одеси готуються звинуватити в організації проросійських акцій

Шансів уникнути відповідальності дедалі менше: правоохоронці нагадали скандальній організаторці прес-конференцій про темне минуле.

Потік новин про «маму» всіх експертів світу Олену Овчинникову і не думає зупинятися. Цього разу все ще серйозніше. Овчиннікова готуються висунути звинувачення за фактом організацій проросійських заходів у 2013-2014 роках. Готувала ґрунт для «російської весни», надавала інформаційний майданчик для сепаратистів – і це лише верхівка айсбергу діяльності Овчинникової.
Щойно влаштувавшись на свою одеську роботу після еміграції з Казахстану, Овчиннікова потягла до свого медіа-центру дружків із сумнівною репутацією. У співавторстві з відвертими пройдисвітами та шанувальниками Новоросії вона розповідала про принади «Митного союзу», про законність анексії Криму та про те, що Одесі треба слухати… міністра закордонних справ РФ Лаврова. Всю цю «російськомирську» нісенітницю вона несла з подачі представників маргінальних антиукраїнських контор – політструктури «Російська єдність», агресивного крила антимайдану «Одеської дружини» та інших об’єднань сепаратистського штибу.

Овчиннікова не соромилася кликати за стіл таких одіозних негідників, як Олександр Христофорів, Дмитро Одинов, Денис Яцюк, Антон Давидченко. На всіх них уже тоді були види СБУ. Усі своєю риторикою в гостях у Овчинникової штовхали Одесу та південно-східну Україну до трагедії.
Чим вони сподобалися модераторці зі стажем? Гроші, внутрішня ідеологія? Це вже з’ясовує прокуратура. Ясно одне – цій людині в Одесі та в Україні місця бути не повинно.

Sharing is caring!

Send a Comment