Зіпсований екран Катрусиного кінозалу

Іронія долі — напередодні 8 березня, дня, коли жінки відзначають Міжнародне свято боротьби за свої права, вони таки погодилися з цим моїм аргументом, що існують професії, де жінкам не місце…

В останньому турі нашої футбольної першості арбітриня Катерина Монзуль припустилася двох фатальних помилок, які визнали всі фахівці футболу. Два м’ячі «Інгульця» у ворота київського «Динамо» були забиті після порушення правил петровськими футболістами. Дивовижно й те, що на матчі працювала система відеоповторів VAR. Неймовірно, але технологія у футболі, що дозволяє головному арбітру приймати рішення в спірних моментах не спрацювала…

Невже ті, хто керують футболом, не розуміють поняття фізіології. Невже вони не бачать, як судять жінки в інших видах спорту. Адже жодних проблем немає у баскетболі, волейболі, водному поло, мініфутболі, футзалі, тенісі, гандболі. Там майданчики набагато менші. На тих покриттях у кросівках, де гарне зчеплення, жінки чудово судять і там немає жодних гендерних запитань. А у великому футболі одна арбітриня на полі 110 на 60 метрів у шипах бутсів і на траві. Звичайно, враховуючи природу жінки, вона тут суттєво поступається чоловікові. Тому й не встигає часто бути в епіцентрі події.

Минулого чемпіонату в Катерину Монзуль м’яч потрапляв 18 разів під час гри. Це більше ніж у всіх арбітрів разом узятих. Також Катерина зірвала атак більше, ніж всі судді мужчини разом узяті. Звичайно, не навмисно — просто не встигала вибігти…

Також і допомогою відеоповторів харків’янка користувалася більше за всіх. Більше за інших харків’янка фіксувала порушень правил, давала попереджень гравцям і вилучала найбільше футболістів. А ще найбільше нарікань було саме на суддівство Катерини. Виникає резонне запитання, навіщо так підставляти представницю чарівної статті, якщо вона сама не розуміє природу та фізіологію фатальних помилок?..

Дмитро Нагорний

Sharing is caring!

Send a Comment