Зізнався в тому, чого не скоював і відсидів замість маніяка майже сімнадцять років

Комбайнер Коля Сливоцький змушений був дати після ночі в «лєсополосє», де його міліціонери підвішували на дибу («палєстінскоє подвєшіваніє») — фірмєнний почерк Вознесенських ментів. Так комбайнер написав першу явку і взяв на себе «глухарь»: вбивство гр. Грачової, вчинене іншою особою (відбитки пальців вбивці і комбайнера — на сумочці потерпілої — не співпали). Плюс ніхто не взяв до уваги алібі Колі С. в цю ніч він був в компанії друзів в іншому місці.

Всі ці факти зафіксовані в матеріалах кримінальних проваджень КП №42013160190000018 і КП №6201915000000539 по ст.365 КК по катуванням Сливоцького. Це нині розслідує ДБР м. Миколаєва за заявами потерпілого Миколи Володимировича Сливоцького стосовно поганого поводження з ним під час досудового слідства у Вознесенському відділі міліції Миколаївської області (листопад 2003 — зима 2004 — весна 2004).

Про цю справу вже багато писали і знімали ТВ-передач, а саме: «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим, «Приговорен» у 2012 році:

 

 

Ось власне інтервю з потерпілим Колею Сливоцьким-трактористом:

Далі, мєнти і прокурори — увійшли в кураж. І вирішили однім махом понавішувати всі «глухарі» по місту Вознесенську і району — на нещасного комбайнера — напівсироту, який щойно повернувся з армії. Для цього Колю вкинули до підвалу місцевого райвідділу, де катували денно і ночно 120 (сто дцадцять) діб!!!

Вночі співкамерники по підвалу — Протуляк і Волошин — позбавляли Сливоцького сну, били його, знущались над ним, робили все за завданням прокурора Тимура Волковського і Гєни Буца, які за це давали катам цигарки, горілку тощо. На ранок Коля перетворювався на овоча, який підписував все, навіть не читаючи. Адвоката до Сливоцького не допускали фактично майже весь період досудового розслідування — 3,5 місяця!!!

Матеріали того «розслідування» менти і прокурори передали в суд Миколаївської області, де два виродки — Царюк В.В. і Войтовський Серьожа — винесли обвинувальний вирок: пожиттєве ув’язнення для комбайнера Сливоцького. За три судових засідання. Без виклику свідків по вбивствам, без перевірки фактів, спираючись на одні лише «явки», вибиті під катуваннями.

«Суча трійка» з ВСУ у складі Заголдного, Колєсніка і Вєрєщак залишили вирок, побудований на одних лише «явках» у силі!

З тих пір комбайнер Коля відсидів 16,5 (шістьнадцять з половиною) років. Ніхто не покараний. Ніхто не поніс жодної відповідальності за ці страшні злочини! Скільки сидіти ще комбайнеру-трактористу Миколі Сливоцькому?

Відео дозволяю використовувати журналістам в будь-якій формі.

Oleg Veremiyenko, проект «Вбивці, які не вбивали»

Sharing is caring!

Send a Comment