Звертайтеся до мене у разі корупції на митниці – Максим Нефьодов

Глава Державної митної служби (ДМС) Максим Нефьодов закликав звертатися до нього безпосередньо, в разі корупції на митниці. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Якщо у вас митниця вимагає хабара – пишіть мені прямо в Facebook. Якщо хтось бігає по регіонах і розповідає, що потрібно збирати гроші Нефьоову – це шахраї. Здавайте їх мені. Якщо хтось каже, що «домовився з зеленими і тепер стежить за розмитненням чогось» – це мутанти. Здавайте їх Олексію Гончаруку і Давиду Арахамія», – зазначив Нефьодов.

Він також додав, що якщо хтось із його нових підлеглих думає, що їх бізнес якось від глави ДМС сховається – вони помиляються.

«Це лише питання часу. Мені не треба пояснювати, що таке спрямоване орієнтування, а через 10 днів знову з’явився. А потім знову направлено. А потім знову відкликано. Але якщо хтось митникам дзвонить з будь-яких органів з «порадами» кого і як розмитнювати – тепер ми живемо по-новому і ці поради йдуть лісом. Колеги, я безальтернативно очікую від вас відповіді «вибачте, тепер це не працює, порадьтеся зі своїм керівництвом, нехай вони набирають голову Держмитслужби». Якщо хтось буде розмитнювати щось по командам інших людей – буде звільнений. Якщо хтось на вас тисне – пишіть мені прямо», – підкреслив Нефьодов.

нефьодов

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment