Звичайний фашизм: експерт МДІМВ заявив про «необхідність нанесення по Україні авіа та ракетного ударів за сирійським сценарієм» (ВІДЕО)

Провідний експерт Центру військово-політичних досліджень МДІМВ (університет МЗС Росії) Михайло Александров заявив про “необхідність нанесення масованих авіа та ракетних ударів по Україні з боку РФ”. Крім того, він сказав про “доцільність окупувати всю Україну для захоплення української інфраструктури”, зокрема мова йшла про “Мотор Січ” і ГТС України.

Відеозаписом з його заявою поділилися на сторінці волонтерського центру “Миротворець”.

“Як тільки вони (сили АТО, – ред.) Порушать перемир’я, має розпочатися масштабний наступ військ Донбасу, підтриманий нашою (Росії, – ред.) Авіацією і далекобійними системами, тобто ракетними системами, крилатими ракетами, ракетами “Іскандер”. Фактично сирійський варіант, коли буде знищена основна військова інфраструктура України, системи ППО … “, – заявив Олександров.

В силах АТО розповіли про те, що в результаті боїв в районі Світлодарської дуги українські військові відбили у бойовиків нову територію. В даний час бойовики нарощують сили і ведуть перегрупування.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment