Цинічна зрада: історія одного миколаївського альфонса Максима Луньова

У житті буває різне, проте ця історія глибоко вразила не лише нас, а й багатьох поціновувачів бульварних трилерів. Почнемо, з того, що наприкінці 90-х зовсім молода дівчина Людмила Родченко відкриває в Миколаєві власний бізнес, без чиєїсь допомоги та підтримки.

Починаючи з малого, як завжди буває в успішних людей, поступово нарощує оберти, крутиться як білка в колесі, з раннього ранку до пізнього вечора. З часом вона відкриває мережу фірмових магазинів чоловічого одягу «Зевс». Хто жив у той час, той чудово пам’ятає як важко було розвивати бізнес.

Настають нульові, Людмила наростила свій бізнеc-потенціал до певного рівня, продовжує рухатись уперед. І ось молода дівчина зустрічає на своєму шляху красивого високого хлопця, схожого на акторів модних на той час телесеріалів. Максим Луньов на той час служив у миколаївському спецзагоні «Беркут».

Людмила хотіла знайти сильного чоловіка, опору для себе та майбутніх дітей. Молоді люди, як здавалося на той час, знайшли один одного. Максим почав допомагати Люді, тягав сумки, складав товар, загалом робив просту фізичну роботу. А вже 5 грудня 2003 року вони одружились, наступного року народилася дівчинка, а у 2009-му — хлопчик.

Люду Луньову поважало все її оточення — за високий професіоналізм та доброзичливе ставлення як до своїх близьких, друзів, так і до своїх співробітників, яких на той момент працювало вже двадцять. Час минав, бізнес зміцнювався, незважаючи на політичні та економічні негаразди в країні.

І ось настав час «Ч». Як дізналися журналісти зі слів близького оточення Людмили, за рік до початку повномасштабного вторгнення Росії, Людмила почала спостерігати незрозумілі ситуації. Зазначимо, що робота підприємця, тим більше бізнесвумен пов’язана з великими фізичними та психологічними навантаженнями, І в цей момент вона помітила, що стали пропадати значні суми грошей – 30 тисяч гривень і більше, коли Людмила була у відрядженнях по закупівлі товару.

Як виявилося, Максим крутить роман з Євгенією Зажицькою, господаркою ріелтерської компанії «Ексклюзивні продажі нерухомості «Gaudi». І з цього моменту починається розкручуватись маховик цікавих подій.

За наявною інформацією, Зажицька нечиста на руку, її слід як чорного рієлтора відомий усьому місту Миколаєву і не тільки. Як повідомляють довірені джерела, вона з легкістю могла залишати людей без даху над головою, про це йтиметься окремо.

Так от, коли альфонс і нарцис Максим Луньов відчув себе королем ситуації, то пішов ва-банк, став відсуджувати все, що тільки можна, у своєї сім’ї, у своїх дітей, природно, під чітким керівництвом шахрайки Зажицької. Максим ходив на манікюри, ретельно стежив за собою в дні, коли не страждав від депресій. Любив їздити на закарпатські курорти та брав із собою коханку Зажицьку за гроші своєї дружини. Луньов приводить Зажицьку до квартири своєї доньки і цинічно насміхається з Людмили, ображає її. І потім він зізнався, що її ніколи не любив, а любив її гроші.

Ось така історія типового паразита за рахунок жінки. Спочатку тактика депресивного іпохондрика переходить на агресію та істерію по відношенню до дружини та дітей, зрештою напередодні військового вторгнення Росії Людмила подає на розлучення.

А тепер уже зневажлива посмішка нарциса перетворюється на оскал звіра. Він під шумок ситуації і судової тяганини продає дорогий автомобіль Лексус NХ за копійки, після цього його атаки прямують на весь бізнес Людмили, з небаченою безжалісністю. Квартира в центрі Миколаєва, куплена для доньки, залишилася у нього, він примудрився беззаконно відібрати торгові площі та вкрасти товар на велику суму грошей.

Зараз йдуть суди, жалюгідний нарцис продовжує наполягати на своєму намірі відібрати у своїх дітей та ошуканої дружини майно, квартиру, автомобіль, бізнес, нерухомість.

Розраховуємо на силу та міць громадської думки, що в цьому світі підлість людська має каратися не лише юридичними законами, а й моральним покаранням та Божим судом!

А ось такий лицемірний слоган у Євгенії Зажицької на її сторінці у ДОМ.РІА UA: «Такие соборы как «Сограда Фамилия» может построить только душа, и только сверх человек способен на подобное созидательное отчаяние. Хочу изменить мир недвижимости, отношение, эмоции всех участников рынка и этого процесса, а также качество услуги. И у меня это получается». https://dom.ria.com/uk/agency-17308.html

PostSkriptum: І ще наостанок, Людмила хотіла вивести сина до табору відпочинку до Болгарії, але Луньов навідріз відмовився дати на це дозвіл, довів дитину до сліз та нервового зриву…

Далі буде…

Sharing is caring!

Send a Comment