Багіров VS Магаляс: відомий український правозахисник заявив про брудні махінації з його інвестиціями (ВІДЕО)

img-20181005-wa0000-1024x576

“Офіційное звернення!
Шановні мої друзі та коллеги!
Вперше, за 26 років своєї роботи як правозахисника, я вимушений захищати свої власні права, права своїх рідних та дітей.
Вимушений звернутися до своїх друзів та колег за підтримкою моїх законних інтересів. Друзі,напевно в вашому житті були випадки, коли вас підводили та підставляли деякі друзі, партнери або підлеглі. Зі мною сталось подібне. Ділюсь з вами, друзі, реальною історією моїх взаємовідносин з громадянином України та бізнесменом –Магалясом Олегом Леонідовичем.
В 2016 році мої партнери запропонували Олегу Магалясу надати в оренду нежитлове приміщення (в цеху 3 на земельній ділянці по вул. Кільцевій, 4-х в с. Петропавлівська Борщагівка, Київської області, 8.000 кв.м.) для створення торгового центру. Він та його партнер – Ігор Миколайович Баленко (власник «Фуршету») погодилися. До спільного бізнесу з О. Магалясом дане приміщення було збитковим (О. Магаляс сплачував десятки тисяч гривень податків на землю і т.д.), а також приміщення потребувало капітальних інвестицій в ремонт.
Протягом 2016-2018 рр., моїм партнером та мною було інвестовано на ремонтні роботи більше ніж 14 000 000 (чотирнадцять мільйонів гривень). Щоб віджати бізнес, спочатку О. Магаляс запропонував підписати моєму партнеру несправедливий договір оренди, а згодом О. Магаляс та його юристи знайшли формальні та неформальні причини розірвати договір оренди і викинути зі спільного бізнес-проекту мого партнера.
Більше того, від імені компанії О. Магаляса було подано до суду позовну заяву, за якою мої партнери винні йому майже п’ять мільйонів гривень. Серед суддів відомо,що О. Магаляс, будучи адвокатом, має дуже велику коррумповану повагу серед суддів України.
Для того, щоб мирно вирішити проблеми, я, як того вимагає порядок, 31.08.2018 р., запропонував зустрітися Олегу Магалясу. Чекав відповіді. У вівторок, 04.09.2018, відбулася моя зустріч з його підлеглим, директором ПП- Сокуром Олександром Володимировичем. Під час зустрічі від свого імені я запропонував Олегу Магалясу продовжити взаємовигідну співпрацю протягом наступних 5 (п’яти) років, плануючи за цей строк хоча б повернути свої інвестиційні кошти.
Через певний час Олег Магаляс відхилив мою пропозицію щодо зустрічі та співпраці, та навіть не вислухав.
Вдруге, 09.09.2018 року, я направив листа на його ім’я та знову даремно чекав зустрічі з Магалясом за вказаною адресою.  Він вдруге відмовився і не прийшов на зустріч.
Втретє, 26.09.2018 р., я, як того вимагає порядок, особисто зателефонував О. Магалясу (+38 050 311-49-17) і запропонував зустріч в будь-який зручний для нього час. О.Магяляс не захотів зустрітися і кинув слухавку.
27.09.2018 р., я, як того вимагає порядок, зателефонував його партнеру, Ігорю Миколайовичу Баленко(+380 50-386-…..) і домовився про зустріч. Нажаль, зустріч с Ігорем Баленко кілька раз переносилась, та станом на 8 жовтня 2018 року так і не відбулась. Мною були вжиті всі спроби вирішення даної проблеми в бізнесі мирним шляхом.
Громадянин України та “бізнесмен” Олег Леонідович Магаляс, вважає, що я, Едуард Багіров, не гідний поваги, і не вважає за потрібне зустрічатись зі мною.
Як усім відомо, порядні та сміливи люди зустрічаються та розмовляють з віч-на-віч. Відмовившись від зустрічі зі мною, Олег Леонідович Магаляс, порушив порядок. Загально відомо, що я за своє життя зустрічався з багатьма людьми. Проте, Олег Магаляс не знайшов 15 хвилин для спільної зустричі.
Завдяки работи моїх партнерів, збиткова для О.Магаляса власність, почала приносити йому прибуток. За період з 2016 по 2018 рр., О.Магаляс отримав більше 23 млн. гривень прибутку від оренди цеху. Замість спільного бізнесу, О.Л.Магаляс використав непорядні та нечесні методи ведення бізнесу в Україні.
Сьогодні, 8 жовтня 2018 року, мною прийнято рішення, для повернення моїх фінансових коштів, використовувати всі методи і способи незаборонені законом: проведення акцій протесту, публічні заяви в ЗМІ, офіційні звернення до керівників органів влади та правоохоронних структур України.
Якщо хтось із моїх друзів на Фейсбуці виявить бажання мене підтримати та допомогти, ставте плюс + і ми зустрінемось або надайте відповідь та поради на цей лист на електронну пошту: [email protected] -пише на своїй сторінці в Фейсбук відомий правозахисник Едуард Багіров.

В  свою чергу редакція Нашої версії обіцяє і далі відслідковувати перебіг цієї резонансної справи, про яку, за словами правозахисника, він вже повідомив та буде повідомляти всіх своїх колег, друзів, журналістів, громадських діячив, депутатів ВРУ та Київради,   а також керівників правоохоронних органів та особисто Генерального прокурора Юрія Луценка. Про розвиток подій ви зможете дізнатись з наших наступних публікацій.

 


,

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment