Головна люстраторка України дала в борг невідомій особі мільйони гривень

tetyana-kozachenko_large

За вельми скромних доходів (у порівнянні з іншими високопосадовцями України) директорка департаменту Мін’юсту з питань люстрації Тетяна Козаченко 2015 року позичила невідомій особі 4,7 млн. гривень. Про це йдеться в її електронній декларації.

Разом зі своїм чоловіком Віталієм чиновниця володіє трьома квартирами в Києві площею 178, 71, 93 квадратних метри, будинком у селі Красне Перше в Обухівському районі під Києвом площею майже 500 квадратів, двома земельними ділянками у тому ж селі площею 1,5 тис. та 1,2 тис. кв. м і машиномісцем в Києві площею 20,7 квадрата.

Згідно з оприлюдненим документом, вона тримала на банківських рахунках 37,5 тисяч гривень та 1840 євро. Готівкою – 40 тисяч гривень, 14 тисяч доларів та 8 тисяч євро.

Директорка департаменту Мін’юсту з питань люстрації їздить на позашляховику BMW X6 2011 року випуску, а її чоловік – на BMW 730i 2011 року.

Чоловік Козаченко є кінцевим бенефіціаром компанії «Едссон Україна» і володіє там часткою в 40% на суму 400 тисяч гривень.

За основним місцем роботи Козаченко отримала 129 тис. 390 гривень, у вигляді страхових виплат –  52 661 гривню, у вигляді соцвиплат –  11 463 гривні, покриття витрат на участь у заходах від «Громадського люстраційного комітету» –  7110 грн, гонорари від громадянина Дмитра Лошакова – 560 тисяч гривень і від громадянки Галини Бойко –  150 тисяч гривень.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Тетяна Козаченко заявила, що планує піти у відставку та зайнятися адвокатською діялністю. За її словами,  звільнення не пов’язане з конкретною подією. Вона нагадала, що раніше зазначала про свою готовність присвятити державі два роки життя «як подарунок, щоби змінити систему зсередини».

У серпні Козаченко висунули підозру щодо надання недостовірної інформації у декларації про доходи. Тоді правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею «службова фальсифікація».

Максимальним покаранням у випадку підтвердження підозри є обмеження волі до 3 років та заборона займати певні посади на такий же термін.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment