Колишній бойовик добровільно здався правоохоронцям Бахмута

У 2014 році екс-найманець терористів чергував на блокпосту. Після п’яти років переховувань він вирішив зізнатися в протизаконній діяльності та звільнитися від кримінальної відповідальності. До поліції Бахмута звернувся 29-річний житель Часового Яру. Чоловік зізнався, що піддався проросійській пропаганді та приєднався до терористів.

Новобранця бойовики направили на блокпост, де він здійснював перевірку громадян. Через деякий час після свого призначення чоловік зрозумів, що ватажки незаконного збройного формування є звичайними злочинцями, тому покинув протизаконну діяльність та почав вести прихований спосіб життя.

Із засобів масової інформації колишній найманець дізнався про можливість звільнення від відповідальності і скористався цим шансом. Він надав свідчення щодо своєї протиправної діяльності, які наразі перевіряють слідчі.

Якщо буде встановлено, що на час перебування у лавах терористичної організації «ДНР» підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України чоловіка буде звільнено від кримінальної відповідальності.

Поліція Донеччини повідомляє: аби почати нове життя без постійних переховувань та страху, колишні учасники не передбачених законами України воєнізованих або збройних формувань мають звернутися до поліції за номерами телефонів 095-09-46-121 або 102.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Підписуйтесь на наш телеграм-канал  https://t.me/nashaversiya

Sharing is caring!

Send a Comment