Контрреволюція у Глухові: посіпаки Деркача зі «Стоп корупції» Сергій Медяник та Наталя Мальцева йдуть у наступ (ВІДЕО. 2 серія)

Європейський реанімобіль біля Кабінету міністрів, який намагався розмитнити мер Глухова Мішель Терещенко, бачила вся країна. Але не усі знають, що насправді відбувається в Глухові, де непотріб Януковича прагне повернути втрачені позиції.

Друга серія фільму «Війна нардепа Деркача з мером Терещенко» розповідає про методи прихильників «русского мира», про використання ними брехливих соціологів, брудних пропагандистів і радикальних молодиків для перерозподілу сфер впливу кримінального бізнесу. У цих «пацанских іграх» з’являються симптоматичні «журналісти» ГО «Стоп корупції» – Сергій Медяник і Наталя Мальцева. Перший, як зазвичай, епатує на камери, а друга не лише транслює в ефір  брехню про так звану «Глухівську Народну Республіку» – вона ще встигає покрасуватися в негліже на тлі російського прапора.

Мер Терещенко розповідає у фільмі про підсумки неприємної зустрічі з «журналістом» Романом Бочкалою, головним виконавцем інформаційної атаки на Глухів. Мішель робить однозначний висновок про продажність координатора «Стоп корупції» та всій його «антикорупційної» камарильї.

«Наша версія» не може не погодиться з паном Терещенко. Брати гроші і робити замовні сюжети – це погано!

Тут можна подивитись першу серію фільму “Війна нардепа Деркача з мером Терещенко”.

Приємного всім перегляду!

Наша версія, Київ-Глухів-Київ

Sharing is caring!

Send a Comment