Координатор «Стоп корупції» Богдан Хмельницький «віджав» паркувальний майданчик (ВІДЕО)

Активісти Всеукраїнського товариства ветеранів АТО 04.09.2017 р. зробили спробу протидії рейдерському захопленню автостоянки, яка знаходиться на даху підземної автостоянки за адресою: м. Київ, мікрорайоні Позняки, вул. А. Ахматової, 15-а.

khmelnitskiy_cprava

Про це повідомила прес-служба ГО «Всеукраїнське товариство ветеранів АТО».

За словами ветеранів, захоплення здійснив координатор ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький, який проживає поруч. Пан Хмельницький багато років користувався цією стоянкою і підтримував товариські стосунки із Сергієм Дьяченком, керівником фірми «Самей», яка легально працювала як оператор цей автостоянки.

У квітні ц.р. під загрозою фізичної розправи Богдан Хмельницький усунув пана Сергія від операційної діяльності і виставив свою охорону. Водночас Хмельницький значно збільшив платню за користування майданчиком. При цьому рейдер пред’явив договір, укладений 2 роки тому між КП «Київтранспарксервіс» і ТОВ «МТР груп» щодо парковки (!!), яка знаходиться за іншою адресою і має інший кадастровий номер.

Слід зазначити, що автостоянки і парковки мають різні правові механізми роботи. Проте корумповані особи КП «Київтранспарксервіс» і особисто радник голови підприємства Олександр Граб у справі рейдера Хмельницького цього навіть не враховували.

Кримінальне провадження № 12017100020004977, яке було відкрите за даним фактом 10.05.2017 р. у Дарницькому управлінні Національної поліції м. Києва, належним чином не розслідується.

Маючи офіційне підтвердження від Київської міської державної адміністрації про те, що підприємницька структура ТОВ «МТР груп» працює на автомобільній стоянці незаконно (лист від 31.08.2017 р. № 053105-2941), активісти Всеукраїнського товариства ветеранів АТО вирушили на підтримку Сергія Дьяченко. Останні мав намір повернути контроль над стоянкою. Групу активістів очолив Сергій Граб, заступник голови правління ГО «Всеукраїнське товариство ветеранів АТО», заступник керівника ТОВ «Самей».

Після того, як адміністратора ТОВ «МТР груп» було у мірній спосіб усунуто зі стоянки, до місця конфлікту по черзі прибули наступні люди:

1. Олександр Граб, радник директора КП «Київтранспарксервіс», голова Дарницької громадської варти; намагався брудною лайкою на адресу активістів повернути майданчик під охорону рейдера.

2. Знімальна група проекту «Стоп корупції» у супроводі юристів і численних активістів зазначеної організації; група марно вишукувала порушення законодавства з боку ТОВ «Самей» і групи громадської підтримки.

3. Поліцейські підрозділи, які в коректний спосіб здійснили документування подій, що відбувались.

4. Богдан Хмельницький, який намагався переконати активістів, що не чинив фізичного тиску на Дьяченка і діяв у законній спосіб.

Пізно увечері до паркувального майданчику увірвалась група бійців без розпізнавальних знаків у кількості близько 40 осіб. Активісти Всеукраїнського товариства ветеранів АТО ідентифікували найманців як членів громадського формування «Лівий берег».

На даний час паркувальний майданчик за адресою вул. А. Ахматової, 15-а знаходиться під контролем рейдера Богдана Хмельницького.

Ветерани АТО також повідомили, що вони виявили корупційну схему за участю співробітників КП «Київтранспарксервіс» і ТОВ «МТР груп», за якою протягом останніх 5 місяців у м. Києві було «віджато» близько 30 паркувальних майданчиків.

Довідка: Богдан Хмельницький є координатором ГО «Стоп корупції» та головою правління ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького»; у 2017 році Хмельницький намагався стати членом Ради Громадського контролю НАБУ; неофіційна біографія Богдана Хмельницького (справжнє прізвище – Майданюк) вказує на його зв’язки з кримінальним світом.

Партнерське відео з місця подій:

 sergey_dyachenko alexander_grab kriminalict na_stoyanke policiyskie politc_2 politcia sergey_dyachenko sergey_grab stop_korr yurist_stop_korupcii

Наша версія

Sharing is caring!

Send a Comment