Матір коханої нардепа Рибалки стверджує, що це вона заказала доньці білборди на Таймс-Сквер (ФОТО)

Ольга Байбородіна прокоментувала ТСН скандал навколо подарунку.

Олег Ляшко відреагував на вчинок свого однопартійця Рибалки для своєї коханої
Сергій Рибалка не має стосунку до розміщення білборду з фотографіями коханої Анастасії Байбородіної на Таймс-сквер. У цьому ТСН запевнила мати дівчини Ольга Байбородіна.

Днями Анастасія розмістила у своєму фотоблозі світлини на фоні білборду з її зображеннями у центрі Нью-Йорка. Серед зображень були і фото з нардепом Сергієм Рибалкою. ЗМІ написали, що це він так привітав кохану із днем народження.
На такі повідомлення відреагував лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який не схвалив подарунку.

“Розміщення моїм колегою Сергієм Рибалкою відеобордів у Нью-Йорку – це повна дурня. І дуже погана реклама для нашої команди, я про таку не просив! Коли ти публічна особа – маєш завжди думати про наслідки своїх дій. Пропоную Сергію визначитися чим далі займатися: чи понтуватися перед своєю дівчиною, чи працювати на Україну в моїй команді!” – написав Ляшко у соцмережі.
Також відповіла сама Анастасія. На своїй сторінці у Facebook вона розкритикувала заздрісників. Запевнила, що від Рибалки отримала інший подарунок. Крім того назвала його не своїм коханим чи хлопцем, а – чоловіком, тож ймовірно, нардеп нещодавно одружився, адже в його декларації за минулий рік змін у родинному стані немає.

“Мені, звичайно, приємна така увага ЗМІ, але будь-які претензії до мого чоловіка – повний абсурд. Фотографії – це був подарунок моєї мами мені на день народження. А що стосується Сергія – він подарував айфон. Всі свої гроші заробив чесно”, – наголосила Анастасія.

Крапки в подарунковому скандалі розставила мати дівчини – Ольга, з якою ТСН поспілкувалась телефоном. Білборд – це її ідея, а реалізувати задум допомогла одна київська туристична агенція. За таке оригінальне привітання жінка заплатила, за її словами, близько 47 тисяч гривень.

Фото з соціальних мереж

450x705

59c29b4-img-0770

cd22bcb64be823e85961a2ae5e34c798
Матір Анастасії – Ольга Байбородіна
“Це не Сергій Рибалка, це я їй зробила подарунок. Взагалі не знаю, що це за статті з’явились незрозумілі. В мене є всі документи від агентства, у якому я замовляла. Навіть не розумію, в чому тут “буча”. Вона поїхала в Америку, і я дуже хотіла її гарно привітати. Вона в мене одна донька, чому я не можу собі дозволити такий сюрприз зробити. Тим більш, що вона завжди святкує день народження у родинному колі, з друзями, а тут вона була далеко, тому народилася така ідея. Це була спонтанна ідея, бо не було відомо, чи вона поїде. Я буквально за кілька днів це організувала”, – запевнила Ольга.

Загалом Ольгу скандал навколо подарунку здивував, але не засмутив. Каже, що до обранця доньки ставиться дуже добре. А сплатити за подарунок може і сама, адже керує власною фірмою “Автоледі”, яка навчає жінок водійському мистецтву по всій Україні.

Сам нардеп заявив ТСН, що не хоче коментувати дії близьких, а мама Анастасії – жінка забезпечена та самодостатня, і може собі дозволити. Анастасію нардеп назвав своєю дружиною та запевнив, що святкував із нею у Нью-Йорку не за бюджетний кошт, оскільки також може собі дозволити – чималі статки відображені в його декларації.

Джерело

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment